1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ziraat Bankası İç Kontrolör Sınavı 2011

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında deniz tarafından paylaşıldı.

 1. d

  deniz Yeni Üye

  2011 Ziraat bankası İç kontrolör başvuru şartları nelerdir?
  Ziraat bankası İç kontrolör sınav konuları.

  KİMLER BAŞVURABİLİR?

  Kamu haklarından mahrum bulunmayan,

  Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,

  Bankalar Kanunu'na göre Bankalarda çalışması yasaklanmamış olan,

  İşin gerektirdiği sağlık koşullarına sahip olan ve yurdun her yerinde devamlı görev yapmasına engel bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgeleyen,

  Bankamızın daha önceki işe alım süreçlerinin mülakat aşamasında elenmemiş olan,

  01.01.1984 ve sonrası doğumlu olan, Erkek adaylar için, işe alım tarihi itibarıyla askerlik görevini yapmış veya en erken 2012 Ağustos dönemine kadar erteletmiş olan ya da askerlikle ilişkisi bulunmayan, (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 31.08.2011 tarihi itibariyle terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir)

  Resmi dairelere, özel kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmayan veya mecburi hizmet borcunu ödemeyi kabul etmiş olan,

  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren aşağıdaki bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerin bu bölümlerinden mezun veya 31.08.2011 tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olan (Henüz mezun olmamış adayların Bankamızda göreve başlayabilmeleri için en geç 31.08.2011 tarihinde mezun olduklarını belgelemeleri gerekmektedir.)

  adaylar başvuruda bulunabilirler.

  Adaylar 13.06.2011 Pazartesi günü saat 20.00'ye kadar (T.C. Ziraat Bankası) adresinden iş başvurusunda bulunabilecektir. Şahsen ya da posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

  Başvuru sisteminde gerekli alanları doldurduktan sonra Başvuru Kayıt
   
 2. t

  tnraksy Yeni Üye

  Ziraat Bankası personel alımında başarılı olanlar ne zaman işe başlayacaklar?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş