1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Zehirli Sarmaşık Dizisinin Konusu

Konu, 'Televizyon' kısmında beğüm polat tarafından paylaşıldı.

 1. b

  beğüm polat Yeni Üye

  Zehir Sarmaşık Dizisinin Konusu nedir?
  Zehirli sarmaşıkta ne işlenecek,
  Zehir sarmaşık dizi konusu

  [​IMG]


  Yakut, bir gün aniden annesinin öldüğü haberiyle sarsılır, apar topar Adapazarı'na, annesinin yanına gider, onu son kez görmek için. Orada annesi tarafından Ceyla Benderliye bırakılmış bir mektup vardır, o mektupta Yakut'un öz annesinin Ceyla Benderli adında bir kadın olduğu ve artık ölüm döşeğinde olduğu için bu sırrın tarafından daha fazla taşınamayacağı yazmaktadır. Ancak bu mektup cenaze evinde Yakut'dan önce onun en yakın arkadaşı Sinem'in eline geçer. Ancak hırslı bir insane olan Sinem, Yakut'un çok zengin olacağını düşünerek buna izin vermez ve mektubu içindeki sırlarla birlikte yakar.

  Ceyla Benderli, kocasının ölümünden sonra tek başına işleri çekip çeviren, ayakları yere sağlam basan, başarılı bir iş kadınıdır. Geçmişte kimsenin onaylamadığı bir adama aşık olur ve çok genç yaşta bir çocuğu olur, ancak annesi Sevgi, bu çocuğu Ceyla'nın elinden alıp uzaklara götürür, başkalarına emanet eder ve o günden beri bu konuda ağzından tek laf çıkmaz. Ceyla'yı da zengin bir işadamı olan Cemil ile evlendirir.
  Cemil öldükten sonra onun çocuğu Derin'i kendi oğlu gibi sahiplenir. Derin'in ise gönlü daha ilk andan itibaren okulda gördüğü Yakut'tadır. Ceyla, Derin vasıtasıyla Yakut'u birkaç kez görür ama kızı olduğundan bihaberdir. Ceyla'nın hayatında en önemli şey işidir, ancak mühendis olarak işe aldığı Engin ile bu durum değişir. Engin, Ceyla'nın ve kızı olduğundan habersiz olduğu Yakut'un büyük aşkı olacaktır. Anne ve kızın kalpleri birbirlerinden habersiz aynı adam için atacaktır
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  Konusu çok güzel geldi Gülbeyazın umarım sıkılmayız ilerleyen zamanlarda
   
 3. M

  Misafir Misafir

  firarı çok seviyem.
   
 4. r

  rodali Yeni Üye

  bu dizide kıyafetlere yeterince özen gösterilmiyor. herkes sosis gibi bacaklarına kısa kısa şortlar giyip bir de ayaklarına sandalet geçiriyor. nurseli idiz ise evin cadısı rolü için biçilmiş kafta olmuş. ancak o zenginlikte daha stil olmak lazım.
   
 5. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Ne kadar acı bir durum anne ve kız bir erkek için karşı karşıya kalacaklar ana kız olduklarını bilmeden
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş