1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Zayıflatan Arjantin Çayı Mate Nedir?

Konu, 'Şifalı Bitkiler' kısmında Doktor Civanım tarafından paylaşıldı.

 1. D

  Doktor Civanım Yeni Üye

  Gün geçmiyor ki zayıflama adına bir takım ülkelerin ürünleri ülkemize girmesin.. Bunlardan bir taneside Arjantinlilerin Mate çayının zayıflattığını biliyormuydunuz Mate çayı nedir belki bunu bile duymamış olabilirsiniz Mate Çayı Latin Amerika'da çok yaygın bir çaydır.Mate Çayı Özellikle Arjantin'de çok daha fazla seviliyor.Arjantinlilerin gün boyu tükettikleri bu çayın enerji vermesinin yanı sıra zayıflamaya da yardımcı olduğu söyleniyor.
  [​IMG]

  Mate çayını hazırlamak çok kolay kısaca çayın hazırlanışını sizlere aktaralım.Öncelikle su kaynatılıyor daha sonra Bombijo adı verilen çay çubuğu bu çay için hazırlanmış özel bir bardağa koyuluyor normal çay gibi demlenen çay bittikçe üzerine su ilave edilerek içiliyor.Mate çayının özellikle bahar aylarında kişiye enerji veriyor halsizlik ve yorgunluk hissini ortadan kaldırıyor bunun yanı sıra zayıflamaya da çok büyük etkisi oluyor.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  MATE çayını içip te sonra hayal kırıklığı yaşayanların mesajlarını okur gibiyim..
   
 3. B

  Badem Yeni Üye

  Mate çayı zayıflatıyor deniyor ama bağırsakları tembelleştiriyor.
   
 4. B

  Babet Yeni Üye

  Zayıflama çaylarına çok dikkat edin
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş