1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yükselen burç hesaplama yöntemi

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında glammot tarafından paylaşıldı.

 1. g

  glammot Misafir

  Astrolojinin bir çoğumuzun hayatındaki yeri ayrıdır. Burçların Yükselenlerini Hesaplama ve Yükselen burcumu hesapla nasıl yapılır?


  Yükselen burç doğum saatine göre belirleniyormuş. Annem doğru hatırlıyorsa gece 4-5 gibi doğmuşum. Bu durumda benim yükselenim KOVA. Sizlerde yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız. Önce annenize doğum saatinizi sorun sonra gelip BURAYA tıklayın
   
  Murat bunu beğendi.
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Altan Yıldızın bir eserinde bununla ilgili derinlemesine bir analiz vardı.
   
 3. z

  zanevya Yeni Üye

  Yükselen burcunuz Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben'i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir.
  Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi biz yapan en önemli astrolojik fonemendir. Başka insanlar bunun merceği altından bizi izlerler.

  Yükselen BurçAstroloji'de Yükselen Burcun ilginç özelliklerinden bir tanesi de aşk ve seks kapasitemizi ve meyillerimizi göstermesidir.
  Romantik birisi misiniz yoksa aşkı saf bir erotizmle mi arıyorsunuz ? Tutkulu, kendini her şeyi ile sevdiğine adayan birisi misiniz ? Sevgilinizi gözünüzden bile kıskanan sahiplenici eğiliminiz mi var ? Yoksa, kendinden fazla sevdiğinin mutluluğunu düşünen fedakar bir portre mi çiziyorsunuz ?.
   
 4. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bilgilendirme icin tesekkur ediyorum burc hesaplama yönteminden habersizdim ve bu burclara ilgisi olan insanlar icin yararli olacaktir fikrimce.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş