1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Youtube videolar neden oynamıyor ?

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Youtube videoları 02 aralık tarihinden itibaren bir çok kişide oynatılamıyor. Bunun sebebide youtube a belirli yasaklar getirilmiş olması Peki youtube videolarını oynatabilmenin yolu varmı ?

  DOSTLAR ARKADAŞLAR ÇOK BASİT BİR YÖNTEM VAR ÖNCE PC DE HOST DOSYASINI BULACAZ ODA

  ■ Windows NT/2000/XP/2003/Vista: WINDOWS\system32\drivers\etc\ varsayılan konum durumunda. Eğer hosts dosyası burada değilse lu registry girdisinden nerede olduğunu öğrenebilirsiniz: \HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servi ces\Tcpip\Parameters\DataBasePath.
  ■ Windows 95/98/Me: WINDOWS\
  ■ Windows 7: c:\Windows\System32\drivers\etc ( Not: sağ tıklayıp “Run as administrator / Yönetici olarak çalıştır” dedikten sonra artık hosts dosyasını bu Notepad ile açıp düzenlemelisiniz.)
  ■ Linux: /etc
  ■ Mac OS 9 ve daha öncesi: System Folder: Preferences
  ■ Mac OS X(*): /private/etc
  bURDA BULDUKTAN SONRA HOSTS DOSYASINI KOPYALAYIP MASAÜSTÜNDE AÇTIĞIMIZ BİR KLASÖRE ATICAZ SONRA ETC KLASÖRÜ İÇİNDE KALAN HOSTS DOSYASINI SİLCEZ (MASAÜSTÜNDE KOPYALAMAMIZIN SEBEBİ YEDEKLEME HERHANGİ BİR SORUN OLMASIN DİYE) BU DOSYAYI SİLDİKTEN SONRA ÇOK RAHAT AÇILIYOR BENDEDE AYNI SORUN VARDI ÇÖZÜMLEDİM BU ŞEKİLDE..!
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Oynatmak isteyen oynatır sözünün en kolay yolunu bizlere açan arkadaşa teşekkür ederim.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bu sorunla karsi karsiya kalanlar icin guzel bir konu. Bu konuda bu isin cözumu vardir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş