1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yılın takı modası

Konu, 'Aksesuar ve Takı Modası' kısmında cocanihal tarafından paylaşıldı.

 1. c

  cocanihal Yeni Üye

  Çoğu kadının takılara pırlantanın yanında bugünlerde değersiz maddeleri bile diğerlerine taş çıkartan tasarımlarla görmeye alıştık.

  Çoğu kadının takılara pırlantanın yanında bugünlerde değersiz maddeleri bile diğerlerine taş çıkartan tasarımlarla görmeye ve takmaya alıştık.

  Bu nedenle olsa gerek ki nelerin moda olacağına karar veren pek çok markanın mağazalarında da ayrıca takı reyonları bulunuyor.

  Bu reyonlarda o çok değerli altın yakut ya da pırlantadan yapılmış takıları değil de neredeyse onlara bile taş çıkartan tasarımlarıyla gördüğümüz takıları almak için neredeyse can atıyoruz. Takılarda bu yıl başka neler mi moda? Pırlantanın kadına kattığı o her zamanki sade ve zarif hava bugünün modasında da yerini alıyor.  Sultanların ya da mitolojilerde çizilen kadın karakterlerin takılarının imitasyonlarına ise farklı bir değer veriyor takı dünyası. Ve modern boncukların ve malzemelerin yeniden yorumlanmasıyla oluşan bu mistik tarzdaki takılar da bu yılki modanın içinde yerini alıyor. Bu takıların taşları geçen sene olduğu gibi bu sene de kocaman kocaman oluyor. Sevimli bir tarz oluşturmak isteyenler için ise bunların yanı sıra komik hayvan figürleri ahşap otantik takılar bu sezonun gözdeleri arasında kullanılanlardan.

  Unutulmaması gerekir ki; giyimde olduğu gibi kullanılan taşlar gibi her sene değişiyor.

  Değişen bu koleksiyonların dışında yeşil hemen hemen tüm renkli parlak taşlar birbirinden şık aksesuarlar oluşturarak hepimizin gönlünü fethediyor.
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Biz kadınlar için takı çok önemli takıya doymak bilmiyoruz:)
   
 3. Nursena

  Nursena Admin

  Adı üstünde takı :) takarım kimene çok güzel takılarım var.. Takılar bizlerin süsleridir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş