1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yılın En İyi Ayrılık Sözleri 2012

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Etkileyici Ayrılık Sözleri 2012
  2012 Kısa Ayrılık Sözleri

  Yine bir Ayrılığın Hikayesini yazıyorum hayat Sayfama, Bu Sefer Son yazım Bu Hayatıma Gidiyorum Bu hayattan Elveda Sevgilim Elveda Ayrılıklara.

  Seninle Bağlanmıştım yaşamaya Şimdi Kopuyorum Yeniden Ayrılıklar geliyor Hayatımıza Aslında Sadece hata yapmışız Birbirimizi kandırmışız..

  Sensiz geçen Her güne Lanet okuyorum, Sensiz Atan kalbimin Durmasını istiyorum Ayrılıkları getirdin Kışlar Örttü hayatımı iLkbaharlar uzak kaldı hayatımdan Dönemem geri.

  Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

  Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

  Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

  Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

  Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

  Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

  İhanetini yazdım beynime Kalbim Küsmesin Diye, Kalbime öLümü Yazdım Vicdanın beni hatırladıkca Acı Çeksin Diye Lanet Olsun Sana Ve Ayrılıklara.

  Delice Sevdim Seni bir iftiraya harcadın beni gözüm senden başkasını görmedi senden başkasını sevmedim ben bebeğim iftiralarla gömdün senin için yaşayan bu genci.

  Seninle Yaşamak Ne Güzel Seninle Ayrılıkları Sevemedim Sevgilim Daha Dün Birbirimize gülerken şimdi resimlerine bakarak ağlıyorum ne olur dön geri.

  Bana Çektirdiğin Acıların Hepsini Bir Bir Anlayacaksın beni Aldatırken nasıl kalbin Razı geldiyse Ayrılıklarada Razı Gelecek ve benim kalbim yeniDen Sevecek!

  gidiyorum artık uzaklara ayrılıkları seninle bırakıyorum ister ağla ister yaşa ben sensiz olmak istiyorum kendi hayatımda sana by by diyorum adına çizgi çekiyorum.

  Yarama Tuz Bastın hergece ihanetlerin artık canımı aldı gençliğimde yaşamadım gerçek sevgi soğuttun beni insanlardan soğuttun beni hatattan al sana hediyem açılmamış ayrılıklar.

  Bizde Ayrılanlar Sınıfına Girdik Artık Yollarımız Ayrılıyor Seninle Dünyalarımızın Ayrı Olduğu Bir hayat Kuruyorum kendime, Sana Güle Güle..

  Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

  Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

  Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

  Ağlayışım terk edip gidisine değil.Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

  Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

  Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar… Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

  Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın…

  Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi

  Alıntı
   
 2. a

  aysima Yeni Üye

  Ayrılık kötüdür Allah kimseye ayrılık vermesin
   
 3. M

  Misafir Misafir

  Of Of ayrılık çok zor ßé Kardeşim oynatılmak :'(
   
 4. Şuşu

  Şuşu Yeni Üye

  ayrılık olduktan sonra güzel söz olsa ne yazar olmasa ne yazar gönül yazarrr
   
 5. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  Seninle Bağlanmıştım yaşamaya Şimdi Kopuyorum Yeniden Ayrılıklar geliyor Hayatımıza Aslında Sadece hata yapmışız Birbirimizi kandırmışız..
   
 6. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  gidiyorum artık uzaklara ayrılıkları seninle bırakıyorum ister ağla ister yaşa ben sensiz olmak istiyorum kendi hayatımda sana by by diyorum adına çizgi çekiyorum.
   
 7. ayrılık çok zor heleki sevgilini ailesi seni istemedği için bşkasyla evlendrysa ve siz birbirinizi hala seviyosanz o ikinz içinde zor işte bn tum bu olnları yaşadım sevgilim sevmdği biriyle evlendi ve bu şuan onu sevyorum onun hala bni sevdiği gibi
   
 8. M

  Misafir Misafir

  Kod:
  [CODE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]   Bugün aslında hiç yapmadığımı yaptım düşündüm ama sadece kendimi düşündüm bu sefer, sonrasında sordu bana senden arta kalanlar inan nediyeceğimi bilemedim sadece gözlerim doldu bi an işte duruldum ve sonrasında kendımı hemen buldum ve hemen toparladım o hani duvarımıza asıcağımız resimlerimiz vardı ya onları yaktım üstünede aldığın herşeyi koyup kibriti çaktım beni yaktığın gıbı onlarıda yaktım!.. ahh hain sevgililer yokmu birde yalandan ölüp biterler ulan adam sanıp kalbime almıştım.. Bundan sonra kanarmıyım aşka inanıp salarmıyım aşk ipini ellerine. Düşürdüğün bu durum ne? sormıcakmı sanada yarım bıraktıkların ne cevap vericeksin onlara oyunlar oynadım onu kandırdım sevmedimmi diceksin ? Merak etme zaten gidicem birgün bu diyarlardan hemde hiç dönmemek üzere, arkamdan istediğini de istersen aşkımdan öldü de banane be! nice aşklar gördümde hiç birini terketmedim itmedimde kalbimden senin gibi it değildi hiç biride..uğruna döktüğüm her bir göz yaşımın hesabı sorulucak mahşerde ben sana o İT'di diycem sen bana o sevdi diyceksin ..Farklıydık zaten aslında hiç olmamalıydın da ben yolumu çizdim zaten bu saaten sonra.. hani o diklendiğim günler vardı ya hani ne olursa olsun benimsin dediğim günler inan şimdi bi boşluk oldun uzaklarda ..seni bi başka biriyle gördükten sonra silindi suretin aklımda ..unuttum sevgilim aslında onca iyiliğini de ama hakkın var bende yalan değil ödeyemem yaptıklarınıda..
  
   
 9. K

  Kurban Yeni Üye

  Ayrılık adına söylenmiş herşeye karşıyım
   
 10. M

  Misafir Misafir

  Gercekten seviyorsan mesafeler anlamini yitirir
   
 11. Murat

  Murat Yönetici

  Uzun uzun ayrılık dile gelmez kısadır acıdır hisler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş