1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yılbaşı Eğlencesi ve Yeni Yılın İlk Sabahı

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Her ne kadar örfümüzde Yılbaşı kutlaması olmasa da son yüzyılın son döneminde halkımız da yeniyıl kutlama algısı değişerek batıya entegre eğlenceler, partile ve kutlamalar düzenlenmeye başladı. Eğlence sonrası yılbaşı sabahı geriye baktığımızda neler bıraktığımız ve nelerin bizi beklediğine dair biraz sohbete ne dersiniz?

  Bildiğiniz gibi yılbaşı geceleri çetin ve sert geçer bazı insanlar açısından, dama dercesine içki ve eğlence sarhoşluğu, tacizler, eğlenmeyi bilmeyen magandalara servis edilen hayatlar görürüz. Gecenin bir vaktinde kutlamadan gelirken yapılan kazalar, eğlence dönüşünde köşelere sıkıştırılan gençler.. Yeni bir yıl kutlamak adına insanların kendilerine ve çevrelerine verdikleri zararı görmezden gelemeyiz, her yapılan hareketin karşımızdaki insana getirileri ve götürüleri olduğunu unutmamız gerekiyor.
  [​IMG]
  İçki mi içeceksiniz? madem içiyorsunuz içmeseniz daha iyi, az için vücudunuzun kaldıracağı kadarını alın ki ne kendinizi kaybedin neden gerek trafik gerekse evinizde insanlara zarar vermeyiniz.

  Genç kızlar gecenin ilerleyen saatlerinde sarhoş halde dışarı çıkmayın yanınızda güvendiğiniz sevdiğiniz biri olsun.

  En güzeli evde eğlenmek, İnsan ailesinden çok kimi sevebilir ki? En iyi insanı ailesi anlar.

  Kısacası yeni bir yıl size dert değil uğur getirsin.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş