1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir

Konu, 'Önemli Günler' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  Yılbaşı Ağacı Süslemenin Yolları, Yılbaşı Ağacı nasıl yapılır Resimli

  Yeniyıl çam ağacı süslenmeye başladı mı, yeni yılın yaklaştığı anlaşılır. Gerek evlerde, gerek iş yerlerinde yapılan çam ağacı süslemeleri büyük bir motivasyon ve eğlence kaynağıdır.


  [​IMG]

  Yılbaşının sembolü haline gelen Noel Ağaçları artık ülkemizde de yılbaşlarında yılbaşı süsü haline dönüştü. Bizde yılbaşı gecesi simgesi olarak daha çok kullanılıyor. Yani asıl amaç Hristiyanların Noel ağacı olarak değil sadece yılbaşı sembolü olarak kullanıyoruz. Evlerimizde de artık bu tür yılbaşı ağacı süslemelerine yer veriyoruz.Çocukların oldukça ilgisini çeken ve onlarda ayrı bir heyecan uyandıran bu çam ağacı süsleme işi büyükleri tarafından onları sevindirmek amacı ile tercih edilir oldu. Yani neticede neden ne olursa olsun insanlara görsel bir şölen sunan yılbaşı ağaçları süslemeleri ve ışıklandırmaları ile bizlere de keyif veriyor. Bu konuda ufak bir araştırma yaptık ve yılbaşı ağacı nasıl süslenir resimli örnekleri sizlerle paylaşalım istedik.


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. a

  angel Yeni Üye

  bir çam ağacım olsa onu nasıl güzel süslerdim
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş