1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yeni Nesil Yazıcıların Özellikleri Nelerdir?

Konu, '24 Saat' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Yeni Nesil Yazıcıların Hakkında Bilgi, Yeni Nesil Yazıcıların Özellikleri Nelerdir

  C300 Serisi LED kompatk A4 masaüstü renkli yazıcılardır.

  Herhangi bir küçük çalışma gruplarının verimliliğini artırmak, gelişmiş baskılar almaları için destekler. Süratli baskı hızları, etkileyici kalite ve çok yönlü özellikler tüm çalışma ekibinizi etkileyecektir. C300 serisi, kompakt, becerikli renkli yazıcı, küçük ancak yoğun çalışan çalışma grupları için mükemmeldir.

  C500 Serisi LED yazıcılar
  küçük ancak becerikli, kullanımı kolay, ağır iş yükleri ile baş edebilecek kadar sağlamdır. Aynı zamanda süratli baskı hızları, etkileyici resim kalitesi ve üstün medya esnekliği sunar. Bu kompakt A4 masaüstü yazıcı ileri verimlilik özellikleri ile birlikte gelir. Çift taraflı baskı ve dahili network altyapısı sayesinde tüm ekibinizin takdirini kazanacaktır.

  B400 Serisi, A4 siyah/beyaz üretken yüksek performans sunar.
  Sürat ve maksimum verimlilik için üretilmiştir.Sağlam ve kompakt tasarımı ile yüksek verimlilik özelliklerini standart olarak sunarlar. Bu kullanımı kolay, kompakt yazıcılar, masanızın üzerinde mükemmel uyumlu olacak şekilde konumlanır, verimliliğinizi destekler.

  C800 Serisi, dikkat çekici, zengin grafikli A3

  Sayfaları üretmenizi sağlayarak, aynı zamanda tüm rutin A4 ofis baskılarınızın üstesinden gelebilir. Çoğu A3 yazıcıların aksine, herhangi bir A3 yazıcı ile karşılaştırıldığında önemli derecede küçük bir ofis alanı kaplar. Bir grafik tasarımcısı olmasanız bile, her zaman A3 boyutunda çalışmanın avantajını yaşayabilir, ihtiyacınız olan renkli posterler, tasarım prova baskısı ve geniş grafiksel çizimleri basabilirsiniz.
   
 2. a

  aysima Yeni Üye

  Renkli yazıcılar iyi olmaya iyide kartuş dayanmıyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş