1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yeni İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Konu, 'Aksesuar ve Takı Modası' kısmında kiraz tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kiraz Yeni Üye

  Bayan Gözlükleri 2012, İlkbahar Yaz Sezonu Güneş Gözlüğ Modelleri, Yeni İlkbahar Yaz Güneş Gözlüğü Modası

  Gözlerinizi hem güneşin zararları ışınlarından korumak hem de şık olmak için, güneş gözlüğü tercih ediyoruz. Sizler için yeni moda güneş gözlüklerini sunuyoruz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Güneş gözlüklerine, aksesuar olarak bakmak yanlış bir kanıdır. Sıcaklar başladığı zaman, hepimiz gözlüklerimizi ortaya çıkarırız ve hatta onları gözümüz gibi bakarız, çizilmesi halinde görüş kalitemizi bozacağını hepimiz biliriz. Güneş gözlüklerinin amaçı gözümüzü zararlı ultraviyola ışınlarından korur. Aksi takdirde, uzun süre güneşte kalmanın gözlerdeki bazı dokulara zarar verdiği. Cıplak gözle doğrudan bakmanın görme tabakasına geri dönüşümü olmayacak zararlar verdiği uzmanlarca altı çizilerek vurgulanıyor.

  Güneş gözlüğü alacağımız zaman dikkat etmemiz gereken öncelikle belirli bir standardı ve kalite belgesi olabilecek yerlerden almaktır. Daha sonra aldığımız gözlüğün, yüz tipimize uyup uymadığıdır. Sizler için hazırladığımız sunumla sizleri baş başa bırakıyoruz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. M

  Misafir Misafir

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş