1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Yorumları, Yengeç Burcu Yorumları 2012 Nisan, 2012 Nisan Yengeç Burcu Yorumları


  Onuncu eviniz Koç burcunda bulunan Merkür 30 Nisan’daki geri çekilme hareketine doğru yaklaşırken verileri, projeleri ve yaptığınız her işi iki kez kontrol edin. Ayrıca talimatları doğru bir şekilde anladığınızdan emin olun ve gelecekte sorun yaşanmasını önleyin. Bunun önemli olmasının bir başka sebebi, iş yerindeki ilişkilerin stresli olacak olmasıdır. Kimseye sizde hata bulması için koz vermeyin.


  Bu ay 4 Nisan Yeni Ay’ın dokuzuncu eviniz Balık burcuna gelmesiyle, seyahat için uygun bir zemin oluşuyor. Ay enerjisi, aynı burca gelen Mars ve 8 ine kadar Merkür’ün varlığıyla tamamlanacak. Yeni bir yerlere gitmeyi düşünün ya da arkadaşlarınız, aileniz veya eşinizle sevdiğiniz bir yeri ziyaret edin. Yeni Ay zamanında romantik bir kaçamak ideal olabilir. Eğer kariyeriniz evde kalmanızı şart koşuyorsa, hafta sonu bir gezi planlayabilirsiniz.


  18 Nisanda Dolunayın üçüncü eviniz Başak burcuna gelmesiyle iletişim güçleniyor. Özellikle bu hafta insanlarla tanışmanın ne kadar kolay olduğunu fark edecek ve yeni tanıştığınız biriyle frekanslarınız uyduğu anda bunu hissedeceksiniz. Ayrıca akraba ve komşularınızla iletişiminiz güçlenecek. Bu da insanların ilgisini çekip bir toplum projesinde gönüllü olmaya ikna etmek için etkili olabilir.

  Venüs 26 Nisana kadar sekizinci eviniz Kova burcunu ziyaret ederken parasal konular sürekliliğini koruyor. Bu, aile bütçesini artırmak için ideal bir zamandır. Ek gelir sağlayacak işler edinebilir ya da bir mal varlığınızı satabilirsiniz. 11 Nisan Uranüs’ün Koç burcuna girmesiyle kariyer yaşamınız yeni bir seviyeye ulaşıyor. Sırf değişiklik olsun diye değişime yönelmeyin ve sadece gerçekten iyi fırsatlarla karşılaştığınızda harekete geçin.


  alıntı
   
 2. p

  pepe Yeni Üye

  Yükselen burcu yengeç biri olarak nisan ayında yengeç burcunu güzel günler bekliyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş