1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yengeç Burcu İle İlgili Bilinmeyenler

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Yengeç burcu iseniz bu yazımı okuyarak yengeçlerin bilinmeyen özellikleri ile ilgili kısa zamanda bilgi edinebilirsiniz.

  Yengeç burcu hissediyorum ilkesi ile hareket eder ve ailesine çok düşkün bir yapıya sahiptir. Hem ebeveyn olarak hem de çocuk olarak aile ile vakit geçirmekten hoşlanır.

  Korumacı tavrı ile etrafındakilere yaklaşırken kimi zaman fazlası ile zarar verdiğinin farkına varmaz.

  Neye ihtiyacı olduğunu söylemek yerine neye ihtiyacı olduğunu hissettirme ilkesi ile karşısındakilere adeta mesaj verir. Tatmin olmadıkları durumlar çerçevesinde kabuklarına çekilerek suskun kalmayı tercih ederler.

  Zodyakın romantikleri olarak bilinen bu burç insanı yaşayacaklarını kimi zaman rüyalarında görebilmektedirler. Yardımseverlikleri ile insanları bir araya getirmek onun doğasında vardır ve bu durum onu çok mutlu eder.

  Her an başkalarının yardımına koşmaya hazır yengeçler başka insanların istek ve ihtiyaçlarına karşılık verme yeteneklerini her geçen gün geliştirmektedirler.

  En olumsuz özellikleri hüsnü kuruntulukları ile olaylara takılı kalmalarından geçmektedir.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Cidden biri benden bahsediyor, burcumun özelliklerini demek ki taşıyorum.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş