1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2013

Konu, 'Yengeç' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Rezzan Kiraz 2013 Yengeç Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  Yengeç burcu aşk yorumu, yengeç burcu aşk falı

  2013 yılındaki süreçte maddi konularda paradan yoksun kalmazsınız ama parayı elde etmek için çok fazla uğraşmanız gerekebilir. Bu nedenle siz eğlence ve sizi keyiflendiren birçok şeyden uzak kalabilirsiniz. Bazı zamanlarda da, bu uzak kalma tam tersine fazla harcama meyline yolaçarak paranının yaşamınız için önemini unutup yalnış hesaplara düşmenize neden olabilir. Bazı zamanlarda siz, para konusunu fazlasıyla önemser hatta bu konuda çok fazla stres içine girebilirsiniz. Psikolojik olarak bir korku sizde hakim olabilir.
  [​IMG]
  Yine aynı süreçte, maddi olanakları çevrenizdeki insanlarla bölüşmeyi öğrenmeniz gerekir. Ve bu nedenle size sorumluluk getirecek ve para harcamanız gereken problemler oluşabilir. Bir yakınınız ihtiyaç içine düşerek sizden yardım isteyebilir yada asla reddedemeyeceğiniz kişiler sizi maddi sıkıntıya sokabilir. Rutin giden geliriniz yada parasal olanaklarınız biranda kontrol dışına çıkarak sizi eski zor günlere döndürebilir. Bunun için kimseye güvenmeden kendi gelirinizi sağlama almak durumundasınız. Satürn karma gezegeni olduğu için, çok yıllar önce yaşanmış bir olayın aynısı tekrar oluşabilir yada siz geçmiş zamanda yaptığınız bir yalnışın bedelini parasal olarak ödeyebilirsiniz.  Yine bu süreçte, siz hiç sebep yokken etrafınızdaki insanlara, kimsenin sizi sevmediğini ve değerli bulmadığını ve yine kimsenin sizden hoşlanmadığını empoze ederek rahatsızlık verebilirsiniz. Bu bir tür güvensizlik sorunudur. Aslında istediğiniz ne kadar sevildiğinizin size söylenmesidir. Acitasyon diyebileceğimiz bu etkiden kurtulmak için öncelilkle kendi değerinizin farkına varmanızdır. Kimsenin sizi çok sevmesi yada az sevmesi sizi çok fazla etkileyerek hayatınızı zora sokmamalıdır. Kendi öz değerinizi gerçek bir duygu olarak tam hissetmenizi sağlamak için olan bu etkiyi Satürn gezegeni kişiye baskıyla öğretmeye çalışır. Bir başkası sayesinde biryerlere geldiyseniz, bu dönemde o yeri kaybettiğinizde yine de ayakta durmayı becermelisiniz. Birilerine güven duyarak, hiçbirşey yapmamak, o değeri kaybettiğimizde canımızı kötü yakabilir. İşte satürn bu dönemde sadece kendi ayaklarınız üzerinde durmanızı sağlayacak derslere sizi tabii tutar.

  O nedenle yeteneklerinizi güce dönüştürmeyi yada herhangi bir durumda hayatınızı geçindirebilecek gücü bir kenarda hazır tutmalısınız. Bankada yada bir yerde paranız varsa bunu kötü günler için yatırım olarak tutmalısınız. Fakat bu olduğu halde hala elinize geçenleri istif ediyorsanız bu satürn gezegeninin dersine aykırı olacak ve siz arkasından konuşulan varyemezlere döneceksiniz. Aşırı herşeyin karşısında olan satürn gezegenin etkisini gözardı etmeyiniz. Kimi zamanlarda kimseye yardımcı olmamak veya kendinizin ne kadar cömert olduğunuzu söylediğiniz halde hiçbir yardımda bulunmamak gibi tutumlardan uzak durunuz. Para konusunda güvenmediğiniz riskler almayınız ve spekülasyonlardan uzak durunuz.

  2013 yılında tensel ve cinsel istekleriniz artabilir. Karşı cinsle yakınlaşmalar artabilir. Ancak temkinli olup, adımlarınızı sağlam atmaya özen göstermelisiniz. Eski birlikteliklerden eğer olumsuz bir şeklide ayrıldıysanız, arkanıza dönüp tekrardan denemeye kalkışmayın. İleriye bakmak ve yeni ufuklara yelken açmak sizler için daha hayırlı olacaktır. Eğer eski birliktelikleri kavgalı, aldatmalı bir şeklide bitmediyse hatalarınızı gözden geçirip, karşılıklı konuşarak anlaşmaya gidebilirsiniz. Evlilik konularında ise yaz aylarında hem içiniz hem aşkınız ısınabilir.
   
 2. a

  angel Yeni Üye

  her burcun aşk hayatı yolunda olur insallah
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş