1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yemeyen Çocuklar......

Konu, 'Yemekler' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

  1. dilayim

    dilayim Bölüm Yöneticisi

    Yemeyen çocuklar ebeveynlerin her daim şikayet ettikleri çocuklar arasında yer almaktadır. Gün boyu tüm enerjilerini tüketen çocuklar akşam olupta sofraya oturdukları zaman yemek tabaklarını itmekte; yemeyi reddetmektedirler. Yemek saatlerini sevilebilir yapmak için çocuklarımız için türlü şekillere gireriz; ama yine de sevdiği yemeği bile reddeden çocuklar her daim karşımıza çıkabilmektedir. Her türlü yiyecek grubunun yer aldığı sevimli görünümlü yiyecek tabakları ile çocuklarınızın bu direncini kırmaya ne dersiniz? Sizlere bu konuda yardımcı olmak adına birkaç sevimli yemek tabağı paylaşmak istedim. Bu tabakları hazırlayıp çocuğunuzun yememe direncini kırmaya ne dersiniz?

    2096234_full.jpg 2101503_full.jpg 7285839_full.jpg 9012652_full.jpg cocugu-icin-meslegini-birakan-annenin-hazırladigi-13-yaratici-kahvalti-tabagi-2.jpg cocugu-icin-meslegini-birakan-annenin-hazırladigi-13-yaratici-kahvalti-tabagi-13-620x400.jpg cocuk-yemek-mkl.jpg fft99_mf4724395.Jpeg meyva-tabağı.jpg sihirli-tabaklar-3.jpg
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş