1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yemek Yeme Duası Elhamdülillah Elhamdülillah

Konu, 'Ayet, Dua ve Hadis' kısmında Abdulkerim tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdulkerim Yeni Üye

  Yemek Yeme Duası Elhamdülillah Elhamdülillah diye başlayan çok güzel bir duadır. Yemeğe başlamadan önce yapacağınız bir dua örneği paylaşıyorum sizlerle sofranız sofranız bereketli olsun dualarınız kabul olsun inşallah..

  Elhamdülillah elhamdülillah

  Elhamdü lillahillezii et`amenaa vesegaanee vecealenee minel müslimiyn.Elhamdülillehi rabbil alemiyn. Vessaleeti vesseleemü alaa seyyidinaa Muhammedin ve alaa alihii ve sahbihii ecmaıyn.Vağfu anne vağfirlenaa verhamnaa ente mevlanaa fensurnaa alel kavmil kafiriyn.

  Allahümme salli alaa seyyidinaa Muhammedin biadedi envaaırrızgı velfütüühaat yaa baasıtullezii yebsüturrizga limen yeşaau bi gayri hisaab. Übsut aleynaa rizgan vasian min külli cihetin min hazeeini gaybike bigayri minneti mahluug bi mahzi fazlı keramike bigayri hisaab.

  Yaa ekramel ekramiyn veya erhamerrahimiyn.İftahilbaabe yaa Allah Yaa Allahu yaa kafii yaa fettaah yaa müfettih fettih bil hayr.Allahümmegfir sahibe hezettaami vel eekiliyn.

  Allahümmec al devletehüm daaimen evleedehüm aalimen saaliha velaa tüsallit aleyhim zalimen.Allahümme zid velaatengus niğmeten kesiyraten bihurmetil FATIHA
   
 2. S

  Sadem Yeni Üye

  Yemek yeme duasını her yemekten sonra mutlaka etmeliyiz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş