1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yaz Mevsiminde Saç Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

  1. B

    Bal Arısı Yeni Üye

    Yaz mevsiminde saçlarınızı güneş ışınlarından ve havuz suyundan korumalısınız. Bu zararlı etkenler yüzünden saçınızda kırılmalar; saç renginizde açılma ya da saç uçlarınızda kırılmalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle saçlarınızda oluşabilecek en zararlı etkileri indirgeyebilmeniz için saçınıza bone takarak havuza ya da denize girmelisiniz. Özellikle saçınız boyalı ise bone vazgeçilmeziniz olmalıdır.

    Yaz döneminde güneşin UV ışınlarından korunmak amacıyla saçlarınızı bu etkiden koruyucu şampuan ya da bakım ürünü kullanımına yoğunlaşmalısınız. Deniz ya da havuzdan çıktıktan sonra yumuşak bir su ile saçınızı yıkamak da saç bakımınızda en etkili sonuçlara ulaşabilmenizde sizlerin en önemli yardımcılarınız olacaktır. Güneş bakım maskesi ve şampuanı kullanımını da gerçekleştirmeyi asla ihmal etmemelisiniz. Saçınız çok kuruyorsa iki günde bir koruyucu maske kullanımına dikkat etmelisiniz.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş