1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yay Burcu Ocak 2012 Yorumları

Konu, 'Yay' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Yay Burcu Ocak 2012 Yorumları
  Ocak Ayı Yay Burcu Yorumları 2012
  2012 Ocak ayı Yay Burcu Yorumları

  Yay Burcu Ocak Ayında;

  Ocak ayaında yollar, yoldan gelen, gidenler, sizin gitmeleriniz derken, uzaklar sizi epey bir süre meşgul edecek gibi görünüyor. Zaten epeydir böyle canlandırıcı bir enerjiye ihtiyacınız da vardı. Kafanızı sorunlara takmadan, şimdi ne yapmalı, hayata hareket katmak içinleri düşünmek keyfinizi artıracak.
  [​IMG]
  Bu arada Mars sizin mücadele gücünüzü de kamçılıyor, açıkcası tam sizlik bir enerjiyle doluyorsunuz. Gözü uzak hedeflerde, kendine güveni yüksek, başarma, hedeflerine ulaşma hevesi ile harekete geçmiş durumdasınız. Olmayanları, sorunları uzatmamak, kestirip atmak, anda kalıp anın tadını çıkarmak ruhunuza da iyi gelecek. Zaten bir süre sonra yeniden bazı gergin enerjilere maruz kalacağınızdan dolayı, önceden böyle bir pozitif enerjiyle yıkanmak, kendinize güveninizi yeniden kazanmak, cesaretinizi kamçılamak size iyi gelecek.

  Bu sene parasal kaynakları genişletmek adına ilginç fikirler geliştirdiniz, kimisini de eyleme döktünüz. Biliyorum tam içinize sinen sonuçları almış değilsiniz. Ama unutmayın, bu yaptıklarınız aslında bir geleceğe yatırım idi, yani kısa vadeli getiriler tam tatmin edici olmasa da, dert değil, zaten daha uzak hedeflerde gözünüz, yıldızlar sizi uzak ve daha büyük hedeflere davet ediyor çünkü. Kısacası yaptıklarınız bugüne pek yaramasa da geleceğe, hem de yakın geleceğe yarayacaktır. İçinizdeki eylem gücünü, cesareti tam kullanabileceğiniz büyük gelişmelere yaklaşıyorsunuz ama daha değil.. Sabır ve kararlılıkla ve yenilikçi ve esnek tavırla geleceğe yatırım değerinde işlerinize devam edin, ta ki büyük fırsatlar size gelene kadar. Merakınızı gidermek için söyleyim kısaca, gelecek sene!. Gelecek sene çok şey değişecek, haberiniz olsun şimdiden.

  Dost görünen kişilere veya yaşça veya kariyerce büyük yakınlarınıza borç vs vermeye kalkmayın derim bu ay. Parada beklenmedik bir hayal kırıklığı olabilir. Bir dostun veya bir yakının çıkarcı veya bencil bir tavrı sizi şaşırtıp kızdırabilir.

  Yaylar da piyango ile şanslarını bir denesin derim, bireysel yıldızları da destekliyorsa havadan bir para şansı var gibi görünüyor.Bu ay ailede para işleri epey konuşulacak gibi görünüyor.

  Aşk bekleyen Yaylar şayet gecen ay yakalayamadıysanız bu ay pek olası görünmüyor. Evli Yaylar bir sürprizle sevinebilir. Geçen ay aşkı yakalayan Yaylar sanki yaşam tarzına uymayan, kafaca uyuşmayan bir ilişki olduğu çıkacak, bir süre sonra da yeni arayışa yönelecek gibisiniz. Zaten bu ara ciddi bir ilişkiye de zihnen hazır değilsiniz, daha çok macera, gezme, seyahat peşindesiniz.


  *alıntı*
   
 2. y

  yeşil Yeni Üye

  Yay Burcu mensupları mutlaka okuyun
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş