1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yay Burcu Eylül 2012 Yorumları

Konu, 'Yay' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  _

  2012 Yay Burcu Eylül Ayı Yorumları
  Yay Burcu Eylül 2012 Yorumu

  Yaylar, 4 Eylül-17 Eylül tarihleri arasında geri hareketi biterek Balık burcunda tekrar düz seyre geçecek kariyer evinizin yöneticisi Merkür iş hayatınızla alakalı konuların eviniz alanı içinde görüşülmesi, tarafsız ve gerçekçi bir şekilde ele alınması mutlaka lazım. Yani iş güvenceniz varsa, doğal olarak evinizdeki huzur da o denli yüksek demektir. Kimileriniz bu dönemde iş yaşamınızla alakalı konularda hayalci bir bakış açısı içinde olabilirsiniz. Durduğunuz nokta ve geleceğinizle alakalı olarak elinizde somut bir şey olmamasına rağmen, varmış gibi hareket etmek nasıl sakıncalıysa hayattan ümidinizi kaybetmek de o denli yanlıştır. Bize düşen gerçekçi düşünmek. Merkür-Balık burcunda pek rahat değildir. Gerçekleri görmek istemez. Farklı bir açıdan yaşamı ele alır. Düşüncelerinde yarattığı bir dünya vardır. Bu dünyada estetik değerler, tasarımlar, renkler, romantizm ve düşler yer alır. Ancak gerçekler de yaşama dairdir. Onları es geçemeyiz. O yüzden mesleki konularda, ailevi ilişkilerde, eviniz, iş hayatınızla ilgili konularda sezgileriniz kadar hakikatlerin sesine de kulak vermenizde yarar vardır.

  12 Eylül tarihinde Satürn ile Merkür arasında oluşan görünüm, ailevi-ev-yerleşim-ilişki konularında yaşanan belirsizlikleri yüzeye çıkarıcıdır. Ancak bu, bazı durumların farkına daha iyi varabilmemizde etkilidir. Bu açıdan bakarsak, eminim ki çok daha olumlu yönde değerlendirebiliriz günümüzü. Bu geçiş 26 Şubat-2 Mart tarihleri arasındaki yaşanan gelişmeleri, bizim düşündüklerimizi, uygulamaya koymak isteyip de şartlar gereği bir türlü yerli yerine koyamadığımız meseleleri tekrar hatırlatabilir. Bu durumda bilinçli hareket etmemizde yarar var.

  Dilerim ki, herkes kendi yüreğinin güzelliklerine, isteklerine uygun bir dünya çizebilmek için fırsatlarla karşılaşsın ve o güzel gönlünüz ferahlık bulsun...
   
 2. B

  Bengü Yeni Üye

  Yay burçları gergin burçlardır
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş