1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yavuz Hekim Biyografi - Yavuz Hekim Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  Yavuz Hekim (1977 - .... )

  [​IMG]  3 Kasım 1977 tarihinde İstanbul-Kartal’da doğdu (Babası Cemal bey Annesi Suriye hanımdır). Soyadı şifalı bitkiler satan dedesinden geliyor. Karadeniz’li Hekim Ailesi’nin 11. çocuğu olarak küçük yaşlardan itibaren üretim odaklı kendi işini kurmayı hedeflediğini ve İlk-Ortaokul döneminde yaz tatillerinde su satarak ticareti öğrenmeye başladığını ifade ediyor.

  Ortaokuldan sonra çalışma hayatına atılan Hekim tersanelerde 1 yıl kadar çalıştıktan sonra yük gemilerinde miçoluk yapmak da dahil pek çok iş yaptı.

  Kendi işini kurmaya karar veren Hekim 17 yaşında dört kişilik ekibiyle montaj taşeronluğu yapmaya başlamıştır. 20 yaşına kadar Yurtdışında ve Türkiye’nin birçok köşesinde sektördeki öncü firmaların montaj işlerini yaptı.

  1997-98 yılları arasında bahriyeli olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir. Askerlik vazifesi sonrasında 1999-2000 yılları arasında taşeron olarak iş yapmaya devam eden Yavuz Hekim 14 Şubat 2000 tarihinde İzmir’de şuanda 10.000m2’ lik arazide faaliyet gösteren EGEKONS firmasının ilk arazisini satın alarak yatırımının temellerini attı.
  [​IMG]


  [​IMG]  Yavuz Hekim yatırımlarıyla milli istihdama katkı sağlamakta ve sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek bu projeleri kalkınma ajansları ve gerekli kuruluşlarla paylaşmaktadır.  [​IMG]

  Girişimci yönünü hem iş hayatında hem sosyal hayatında ön plana çıkarmayı başaran Yavuz Hekim Smart Yat ve Egecem Beach Club markaları girişimcilik projelerinin birer ürünü olmuştur.  Atatürk’ün ilkelerini benimsediğini ve Atatürk milliyetçiliği ruhuyla yaşadığını ifade eden Yavuz Hekim Atatürk'e olan benzerliğiyle de dikkat çekmektedir. Yazar İpek Çalışlar'ın “Latife Hanım” isimli kitabının Doğan kitapçılık tarafından hazırlanan belgeselinde Atatürk rolünü üstlenmiştir.  [​IMG]

  Hekim çeşitli proje ve yapımlarda yine Atatürk rolü ile ilgili görüşmelerini sürdürmektedir.

  Hekim başarılı girişimcilik projelerinden dolayı İzmir ve İstanbul’daki üniversitelere “Girişimcilik” konulu seminerlere davet edilmektedir.  [​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Yavuz Bey'in hayatını tanımış olduk, bu arada telif hakkı kapsamında bazı bilgiler düzenlenmiştir.
   
 3. H

  Hoca Yeni Üye

  bu adam kendi biyografisini kendi hazırlamıştır. dokunduğu şeyi altına çeviriyor mübarek.
   
 4. M

  Muhibbi Yeni Üye

  yeni asır gazetesinde çıkan habere göre iflas etmiş işadamı/oyuncudur. herhalde artık sadece oyunculuk yapar. zaten son gördüğümde işadamı olduğunu kabul etmemiş, ben oyuncuyum demişti.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş