1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yaşa Göre Hediye Seçimi

Konu, 'Her Telden' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

 1. a

  avrupali Yeni Üye

  Yaşa Göre Hediye Seçimi Nasıl Yapılır
  Yaşa Göre Hediye Seçmek

  Hangi sektörde olursa olsun tüm alınan hediyeler kişilik özelliklerine yaş aralıklarına cinsiyete vb özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda unisex de denen ve bayanların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği ürünler de bolca mevcuttur.

  Ancak erkek hediyeleri seçimini yaparken çoğu kriter zaten belli olduğundan sadece yaşa göre hediye belirlemek kalır.

  Sevgili bayanlar en zor olan şey nedir elbetteki biz bayanlar için çok önemli olan hediye seçimi heleki bu hediye alacağımız kişi bir erkek ise işimiz oldukca zorlaşıyor öyle değilmi konumuzda sizlere bir erkeğe yaşına göre nasıl hediye alınmalı hep birlikte öğreniyoruz.Bir erkek için en güzel hediyeler, tabii ki onların kişiliğine ve yaşına göre olanlardır.

  [​IMG]

  Genç olgunlara hediyeler
  20’li yaşların başlarında olan erkekler kendi yollarına koyulmaya ve iş dünyasına girmeye başlamışlardır. Aynı zamanda hala gençlerdir ve eğlenmeyi de severler. Bu yaş aralığındaki erkekler cool bir saatten hoşlanabilirler. Onlara doğru hediyeyi vermek için onları dikkatlice dinlemeniz gerekir. Mesela erkek arkadaşınız gideceği iş görüşmesi için giyecek birşeyi olmadığından bahsediyorsa, ona güzel bir blazer ceket veya bir çift şık ayakkabı alabilirsiniz.

  [​IMG]

  Orta yaşlı erkeklere hediyeler
  40 veya 50’lerinde olan erkekler iş yaşamlarından yavaş yavaş uzaklaşmakta ve artık hobilerine yönelmektelerdir. Bu yaştaki erkeklere ihtiyaçları olan ekipmanları sağlayarak motive edebilirsiniz.

  [​IMG]

  Yuva kuran erkeklere hediyeler
  30’larında veya 40’larının başında olan erkekler iş hayatında konforlarını kurmuşlardır, fakat yuvalarını yeni kurmakta olabilirler. Nişan, evlilik ve çocuklar erkekleri mental ve finansal olarak meşgul etmektedir, dolayısıyla bu yaştaki erkeklere en güzel hediye bir mola yaratabilecek şeylerdir.

  [​IMG]
   
 2. Şuşu

  Şuşu Yeni Üye

  Yaşa göre hediye seçimi gerçekten çok önemli
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş