1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yaprak Özdemiroğlu Resimleri

Konu, '24 Saat' kısmında recepözcan tarafından paylaşıldı.

 1. r

  recepözcan Yeni Üye

  Yaprak Özdemiroğlu'nun Resimleri
  Yaprak özdemiroğlu Fotoğrafları
  Yaprak özdemiroğlu Foto

  Eski güzeli yeşilcam filmlerindeki cüretkar sahnelerinden hatırlarız. Şu Sıralar ismi Cem yılmaz ile anılan 48 yaşındaki Yaprak Özdemiroğlu, flört iddialarını doğrulayarak 'Çok güzel giden bir ilişkimiz var' dedi


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. i

  irem Yeni Üye

  Yaprak Özdemiroğlu'nu çok beğeniyorum iyi bir sanatçı
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu Aşkı, Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu Fotoğrafı, Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çifti[​IMG]
  Ünlü komedyen Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu ile görüntülendi. Birkaç gündür magazin haberlerinin en büyük dedikodusunun fotoğrafı ortaya çıktı. Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çifti birlikte görüntülendi.

  Cansu Dere ile olan ilişkisini bitirdikten sonra bir süre yalnız olan komedyen Cem Yılmaz, Yeşilçam sinemasının ünlü güzellerinden Yaprak Özdemiroğlu ile birlikte. Pazartesi günü Turkcell Kuruçeşme Arena da düzenlenen Jamiroquai konserinden yalnız çıkan Cem Yılmaz ın özel locada konseri Yaprak Özdemiroğlu ile birlikte izlediği ortaya çıktı.

  Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çiftinin geçtiğimiz hafta Etiler de birlikte spor yaparken görülmeleri ikili hakkında aşk dedikodularını da gündeme getirmişti. Yaprak Özdemiroğlu nun yakın çevresine Güzel bir ilişkimiz var dediği magazin haberlerinde yer alırken ikili ilk kez görüntülendi. 48 yaşındaki Yaprak Özdemiroğlu ile Cem Yılmaz ın Jamiroquai konserini birlikte izlerken çekilen fotoğrafı...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş