1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Yaprak Cem Aşkının Görüntüleri

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında yaprak tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaprak Yeni Üye

  yaprak özdemiroğlunun 2011 resimleri
  yaprak özdemiroğlu Cem Yılmaz son görüntüler
  Yaprak Özdemiroğlu kaç yaşında

  Cem Yılmaz'ın yeni aşkı Yaprak Özdemiroğlu
  Cansu Dere yle ayrıldıktan sonra Cem Yılmaz'ın eski Yeşilçam yıldızı Yaprak Özdemiroğlu ile flört ettiği iddia edildi.
  [​IMG]

  Cem Yılmaz, yeni bir ilişkiye mi başladı? Cansu Dere yle olan uzun birlikteliğini bitirdikten sonra eski Yeşilçam yıldızlarından Yaprak Özdemiroğlu ile yakınlaştığı ileri sürüldü.

  Önceki gün Etiler Alkent te birlikte görülen Yılmaz ve Özdemiroğlu ikilisi, spor yapıp yüzdüler. 48 yaşındaki Özdemiroğlu'nun, flört iddialarını doğrulayarak Çok güzel giden bir ilişkimiz var dediği öne sürüldü.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu Aşkının fotoğraflarından bir tanesi çıktı işte Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu Fotoğrafı.

  Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çifti bir birine yakışmışmı?

  [​IMG]
  Ünlü komedyen Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu ile görüntülendi. Birkaç gündür magazin haberlerinin en büyük dedikodusunun fotoğrafı ortaya çıktı. Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çifti birlikte görüntülendi.

  Cansu Dere ile olan ilişkisini bitirdikten sonra bir süre yalnız olan komedyen Cem Yılmaz, Yeşilçam sinemasının ünlü güzellerinden Yaprak Özdemiroğlu ile birlikte. Pazartesi günü Turkcell Kuruçeşme Arena da düzenlenen Jamiroquai konserinden yalnız çıkan Cem Yılmaz ın özel locada konseri Yaprak Özdemiroğlu ile birlikte izlediği ortaya çıktı.

  Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlu çiftinin geçtiğimiz hafta Etiler de birlikte spor yaparken görülmeleri ikili hakkında aşk dedikodularını da gündeme getirmişti. Yaprak Özdemiroğlu nun yakın çevresine Güzel bir ilişkimiz var dediği magazin haberlerinde yer alırken ikili ilk kez görüntülendi. 48 yaşındaki Yaprak Özdemiroğlu ile Cem Yılmaz ın Jamiroquai konserini birlikte izlerken çekilen fotoğrafı...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş