1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Windows 8 Özellikleri Hakkında Bilgiler

Konu, 'Güncel' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Yeni işletim sistemi sürümü Windows 8 Özellikleri Neler hakkında bilmedikleriniz.

  [​IMG]
  Windows 8 kullanıcıları alıştıkları herşeyi tamamen unutacaklar ve yeni bir sisteme alışmaya başlayacaklar. Alışılagelmişin tamamen dışına çıkan win 8 android telefon kullanıcılarının alışık olduğu yeni görünümüyle kullanıcısına sunulmuş.

  Sistemi kurduktan sonra ilk dikkat çeken şey artık bir Başlat menüsü yok. Onun yerine tabletlerden alışık olduğumuz görüntü karşımıza çıkıyor.
  [​IMG]

  Bu ekranda eskiden BAŞLAT MENÜSÜ'nde gördüğümüz tüm programlar bulabilirsiniz. Masa üstüne tekrar dönmek için yine burada bulunan DESKTOP seçeneğine tıklamanız yeterli.

  Start menüsündeki tüm uygulamalarda karşınıza sürekli e-mail girin uyarısı çıkacak. Bilgisayarınızı her açtığınızda uygulamalarda mail adresiniz oturum açacak eğer bu mail adresini girmezseniz uygulama kapanacak.

  Win 8'de ie10 sürümü kurulu olacak. Eğer ingilizce biliyorsanız pek sıkıntı yaşamazsınız.

  İnternet Explorer 10’da Bing web arama motoru olarak seçilmiş. Siz bunu isterseniz her zamanki alışkanlığınız olan bir arama motoruyla değiştirebilirsiniz.

  Java ve Adobe Flash Player kurulu değil. Bunları kendiniz kurmak zorundasınız.

  Açtığınız bir uygulamayı kapatabilmek için ALT+F4 tuşunu kullanabilirsiniz. Çünkü bir kapatma tuşu bulunmuyor.
   
 2. a

  alev Yeni Üye

  Bu windowsların sürekli özelliklerimi değişiyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş