1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Whatsapp Bombası

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

 1. ender

  ender Yeni Üye

  Whatsapp kısa bir süre önce sesli görüşme işlevini test etmeye başladı. Androidli telefonlarda yayılmaya başlayan bu işlev Türkiye'de de kullanılmaya başlanmıştır. 2.12.19. sürümünden itibaren kullanılmaya başlayan sesli görüşme işlevi whatsapp.com/android adresine giriş yaparak indirebilme kolaylığını sunmaktadır. Bu program sayesinde ses kalitesi daha iyi bir şekilde görüşme yapabilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

  whatsapp-call-1-820x420.jpg

  Telefonumda whatsapp yeni özelliği var mı diye merak ediyorsanız hemen telefonunuzu elinize alıp whatsapp'a tıklayın. Karşınıza çağrılar, sohbet ve kişiler olmak üzere 3 bölmeli bir ekran çıkıyorsa yeni özellik telefonunuzda mevcuttur. Bir arkadaşınız sizi whatsapp ile aradığı zaman normal arama ekranı gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Cevap ver/ reddet seçeneklerinden yararlanarak yanıt verebileceğiniz gibi mesaj ile de yanıt verme fırsatını değerlendirebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş