1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Vücut tipine göre saç modeli nasıl olmalı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Vücut tipine uygun saç modeli kesimi nasıl olmalı diye bayanların doğru karar vermesi adına bir kaç önerimiz olacak.

  Öncelikle uygun saç modelini bulmak için vücut yapınıza bakmanız gerekiyor. Her anlamda kusursuz olmak isteyen bayanlar bu uygulama sayesinde kendilerine yakışacak saç kesimini ve modelini bulabilirler.
  [​IMG]
  Kısa saç modellerini kesinlikle seçmemesi gerekenler İnce, uzun ve kıvrımsız vücut hatlarına sahip olanlar uzak durmalı. Nedenine gelince bu yapıda ki bayanları bu stil saçlar kadınsı görünmekten uzak tutar. Bu nedenle çok uzun ve ara boyları kullanmanız doğru bir tercih olacağını düşünüyoruz. Şayet iri göğüsleriniz varsa saçlarınızı sıkı bir şekilde toplamayın daha çok dalgalı ve açık saçları tercih ediniz.

  Şayet minyon bir yapıya sahipseniz uzun saçlardan uzak durmanız gerekiyor. Dalgalı ve asimetrik yada küt kesimli saç modellerini tercih etmek sizi daha iyi gösterecektir. Yine kıvrımlı hatlara sahipseniz yada hafif kiloluysanız düz saç kullanmayınız. Uzun ve dalgalı modeller size daha çok yakışacak ve hoş duracaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş