Volkan Keskin Kimdir?

R

Rabba

Bölüm Yöneticisi
Volkan Keskin yeni Karaoğlan lakabı ile birçok kişi tarafından hayranlık duyulan biridir. ,

Volkan KESKİN 1 Ekim 1983 yılında Samsun’da doğmuştur. Hatay Dört yolda İlkokulu okuyan KESKİN Kırşehir elektrik ve teknik lisesinde elektronik bölümünü okumuştur.

Suat ÖZTUNA ile çeşitli oyunculuk dersleri konusunda çalışmalarda bulunarak kendini oyuncu olmaya adamıştır ( bu dersleri 2 yıl boyunca almıştır).

Açık öğretim üniversitesini bitiren Volkan KESKİN 2000- 2002 yılları arasında İngiltere- Londra defile organizasyonlarında görev almıştır. 2012 senesinde ayrıca spor hocalığı yapmaya başlamıştır. Yakışıklı model 2005- 2010 yıllarında İstanbul’da bir ajansa bağlı olarak görev yapmıştır. 2007- 2008 yılları arasında Dağlar Delisi dizisi ile ün kazanan oyuncu Fetih 1453 filminde (2011 yılında) Balaban karakteri ile tanınmıştır. Oyuncunun menejerliğini Maydanoz Ajans yapmaktadır. 10 milyon dolarlık bütçesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken filmde (Karaoğlan) başrol oynayan oyuncu birçok izleyici ile buluşmayı hedeflemiştir; fakat istediği başarıyı elde edememiştir. Spora meraklı olan bu oyuncu ata binmeyi ve savunma sanatını çok seviyor.
 

Ekli dosyalar

Üst