1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Van Depreminde Ölen Yunus'un ilk ve Son Fotoğrafı

Konu, 'Garip Hadiseler' kısmında yunus tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yunus Yeni Üye

  Van depreminde ölen Yunus'un ilk ve son fotoğrafı, Depremzede Yunus hayatında hiç fotoğraf çekilmemiş.Yunus Geray Tek fotoğrafı bu oldu..Başka fotoğrafı yokmuş!

  [​IMG]

  Van Depreminde enkazdaki fotoğrafı Depremin simgesi haline gelen Yunus enkazdan kurtulduktan sonra vefat etmişti.Enkazda çekilen fotoğrafıyla Türkiye'nin gündemine oturan küçük Yunus'un hayatında başka fotoğrafı olmamış.
  Basın mensupları küçük Yunus'un ailesini ziyaret edip onlardan Yunus'un fotoğrafını istediğinde ailenin cevabındaki acı gerçek şöyleydi: '' Kimlikteki dışında başka fotoğrafı yok..''
   
 2. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  yunusun ölümü gerçekten üzdü beni. tam sevindirmişken 1 saat içinde ölüm haberi geldi vandaki küçük yunusun. Ölenlere allahtan rahmet diliyorum.
   
 3. N

  Nida Yeni Üye

  :( çok üzücü bir durum bir çoğu canlı iken çıkarılıyor ama onca agırlık üstlerine düştüğünden iç kanama olayı meydana geliyor küçük yunus nasılda hayat dolu bakıyordu
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş