1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Boşanıyor mu?

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Naime tarafından paylaşıldı.

 1. N

  Naime Yeni Üye

  Vahide Gördüm boşanıyor mu?


  Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşanacaklar mı?


  Geçirdiği tehlikeli hastalığın ardından eski sağlığına kavuşan Vahide Gördüm sevenlerini korkutmuştu. Tüm hastalık sürecinde eşinin desteğini hep hisseden Gördüm belkide onun hep yanında olmasıyla dimdik ayakta durmayı başardı.

  Tekrar dizi ve film setlerine dönen Vahide Gördüm cephesinden şaşırtan bir haber duyuldu. Hastalık sürecinde yıpranan evlilikleri bitme noktasına gelmiş. Evlerini ayırdığı söylenen ikilinin kısa zamanda boşanacağı konuşuluyormuş. Bu haberlerin asılsız olmasını diliyor ve Altan Gördümün dedikodulara verdiği esprili yanıtla son noktayı koyuyoruz.

  Altan Gördüm gülerek “Eğer Vahide Hanım benden boşanıyorsa, benim haberim yok” dedi. Ünlü oyuncu, daha sonra ciddileşerek, “Böyle bir şey olursa benim bundan haberim olur. Ayrılık kararı tek taraflı değil, her ikimizin de bilgisi sonucu alınır. Boşanma olacaksa, bu kararı birlikte veririz” diye konuştu.
   
 2. M

  Maide Yeni Üye

  Vahide GÖRDÜM çok başarılı bir oyuncu
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş