1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu Kavgası

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Leyla İle Mecnun Dizi Setinde Dayak Skandalı, Sevilen dizide dayak skandalı
  Ekranların beğenilen dizisinin setinde olay çıktı.Trt Leyla İle Mecnun Dizi

  Yapımcı da oyuncular da şokta!
  Ekranların beğenilen dizisinin setinde olay çıktı. Yapımcı da oyuncular da şokta! Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre Leyla ile Mecnun dizisindeki Leyla'yı rol arkadaşı Ushan Çakır dövdü. Genç oyuncu Ezgi Asaroğlu darp raporu aldı.
  [​IMG]
  Leyla rolünü canlandıran Ezgi Asaroğlu'nu Mecnun'un can düşmanı zengin ve şımarık çocuk Arda rolünü canlandıran Ushan Çakır dövdü. İddiaya göre olay şöyle gelişti:


  KAFASINI KALDIRIMA ÇARPTI

  Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu sette tartışmaya başladı. Bir anda Çakır, Asaroğlu'nun gırtlağını sıktı ve saçlarından sürükledi

  Olaya şahit olanların anlattığına göre Ushan, güzel oyuncunun gırtlağını sıkarken Asaroğlu nefes alamadı ve dili dışarı çıktı. Bu arada yaşanan arbadede genç kadın kaldırıma kafasını çarptı. Korkunç olayın ardından Ezgi Asaroğlu'nun darp raporu aldığı da belirtildi.

  Oyuncu Ushan Çakır'ın daha önce aynı dizide rol alan Beste Bereket ile aşk yaşadığı öğrenildi. Kavganın da Ezgi Asaroğlu'nun, Beste Bereket'e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

  Dizinin yapımcısı Onur Ünlü'nün iki oyuncu arasında yaşananlara ne tepki göstereceği ise merak konusu.
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Derdiniz neyde habire kabga ediyorsunuz oturun edebinizle:)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş