1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ünlülerin Gerçek Adları ve Sahne İsimleri

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Sahnelerde var olmak adına, Anne ve Babaların koyduğu isimleri sanat için terk eden bir çok ünlü var, Bayan sanatçılarda genellikle Ayşe ve Fatma isimlerinin değiştirildiği görülüyor. Hiç ummadığımız ismini kendileri ile bağdaştırdığımız kişilerin gerçek isimleri duyunca çok şaşıracaksınız.

  Minik serçe lakaplı Sezen Aksu'nun gerçek adı Fatma, Yakışıklı popçu Emre Altuğ'un gerçek isminin Niyazi olduğunu? peki Starlarımızdan Kenan Doğulu'nun gerçek isminin Cihan, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in Sadettin, komedyen ve programcı Okan Bayülgen'in Kaan, Süper star Ajda Pekkan, buğu sesli şarkıcı Sibel Tüzün'ün ve Tuğba Özerk'in isimlerinin Ayşe ? Oyuncu ve Komedyen Ata Demirer Ali dir isimleri.
  [​IMG]
  Dansı ve sesi ile hayranlık yaratan Sibel Can'ın Deniz Engüzel , Rock müzik sanatçısı Haluk Levent'in gerçek adının Haluk Acil olduğu? sahnelerin ve sanatın divası olan Bülent Ersoy'un Bülent Erkoç olduğunu? Nalan'ın Emine Nalan Tokyürek, Sanat müziğinin ağabeyi Ahmet Özhan'ın Ahmet Şükrü Kadıöz olduğunu artık biliyorsunuz .

  Jennifer Simone Macide Şebnem Schaefer,Celalettin Metin Özülkü, Fatma Pınar Tokatlıoğlu (Pınar Aylin ), Fatma Yonca Evcimik, Fazlı Teoman Yakupoğlu, Hakan Recep Altun, Halil Mete Özgencil, Mehmet Yaşar Günaçgün Yaşar, Mustafa Fahir Atakoğlu, Aslı Pamela Spence, Rabia Demet Sağıroğlu.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş