1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ünlülerin 2013 Yeni Yıl Dilekleri

Konu, 'Her Telden' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

 1. S

  Sosyete Yeni Üye

  Ülkemizin sevilen Ünlü İsimlerin Yeni Yıl Dileklerini merak edenlere bu dilekleri ulaştırıyoruz.

  2013 yılı geldi geliyor çok az bir zaman kaldı ünlü isimlerin birbirinden güzel yeni yıl dilekleri şöyle..

  Sibel Turnagöl 'Terör Artık Bitsin' 2013'ün aileme, oğluma, eşime huzurlu, sağlıklı, mutlu bir yıl olmasını istiyorum. Bu terör olayı artık bitsin ve ekonomik açıdan da refah bir toplum olalım.


  [​IMG]


  İnci Türkay Talihsiz Günler Geride Kalsın' Oğlumun ve benim sağlığımızın yerinde olduğu, neşe dolu bir 2013 olsun. Artık 40 yaşında olduğum için, yaşamımdan daha çok huzur bekliyorum. Ben Atatürk çocuğuyum. Ülke olarak endişeli ve talihsiz günler geçiriyoruz. Bunların tümünü geride bırakıp, gelecek umut dolu günler diliyorum.

  [​IMG]

  Zeyno Gönenç 'Bol Kahkahalı Bir Yıl' Sağlık, mutluluk ve enerjiyle gireceğim bol kahkahalı bir yeni yıl olsun. Ülkemize de tutarlı, barış, güven ortamı içinde güzel bir yeni yıl diliyorum.


  [​IMG]

  Ece Vahapoğlu 'Her İşin Başı Spor' Yeni yılda herkes önce kendine bir iyilik yapsın ve sevgiyle spora başlasın. Spor ve sağlıklı beslenme ile hem bireysel hem de toplumsal enerji düzelir. Herkese mutlu bir 2013 yılı diliyorum.

  [​IMG]

  Feryal Gülman Barış ve Huzur' Ülkem ve kendim için barış, huzur ve sağlık dolu bir yıl diliyorum.

  İpek Tuzcuoğlu Barışın Simgesi olsun' Her yeni yıl, henüz açılmamış yepyeni bir hediye paketidir benim için. bilinmezlikler ev sürprizlerle dolu... Hayatın gizemini, sırrını, gamını, kederini kacaklayabilecek güce sahip hayallere doğru yol almak... Umuda, hayale yolculuğun biletidir benim için. Ülkemiz için en büyük temennim de bütünlüğümüzün, egemenliğimizin bozulmamasıdır. Barışın, iyi niyetin, refahın ve eşitliğin simgesi olabilmesini diliyorum.

  Eyşan Özhim Savaşlar Bitsin yeni yılda gerçekleşmesini istediğim, kendim ve ülkem adına birçok dileğim var.öncelikle barış, sağlık, huzur, mutluluk diliyorum.dünyada artık her ne sebeple olursa olsun yaşanan savaşların durmasını istiyorum. bir mucize olmasını, herkesin silahları bırakmasını ve insanların problemlerini akıl yoluyla çözmelerini diliyorum. bu dileklerim gerçekleşse tadından yenmez bir hayat olurdu herhalde...

  [​IMG]

  Ece Erken 'Çok Üzülüyorum' Yeni yılda gece yapacağım bir talk show programı programı istiyorum. Onun dışında huzur, sağlık, mutluluk ve en önemlisi aşk diliyorum. Yurt dışında yaşanan savaşların durmasını diliyorum. Gazze'deki durumu görüyorum ve çok üzülüyorum. Artık gelecek yeni yılla birlikte savaşların durmasını ve çocukların zarar görmemesini istiyorum.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Bizlerde sizleri daha az ekranlarda görmek istiyoruz diye dileklerde bulunsak :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş