1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Umaykut Hun Askerlerinin Özellikleri Nelerdir?

Konu, 'Bilgisayar Oyunları' kısmında istanbullu tarafından paylaşıldı.

 1. i

  istanbullu Yeni Üye

  Umaykut Hunlar'ın Askerinim Özellikleri neler
  Hunlar'ın Temel Asker Özellikleri nedir
  umaykut Hun Asker Özellikleri hakkında bilgi


  Umaykut Hun Asker Özellikleri nelerdir
  [​IMG]
  TOYGUN : Hunların başlangıç askeridir. Başlangıç için güçlü sayılabilecek bir askerdir. İlk 3 şehrinizi kurana kadar kullanılabilir. Daha sonrasında tavsiye etmiyorum.


  [​IMG]
  KEMANKEŞ: Hunların Tek okçu askeridir. Yanında başka bir asker olduğu zaman göründüğünün 2 katı saldırı puanı verir (30x2.. 60) yanındaki asker sayısı en az kedisi kadar olmalı. Başlangıçta Toygun ile beraber iyi konbine olurlar. Hunların Talakan'dan sonra en iyi yaya savunması yapan askeridir. Savunmada kesinlikle kullanılmalıdır.

  [​IMG]
  TARIK: Hunların en iyi atlı asker savunmacılarından biridir. Yayalara karşı çok etkili değildir. Kemankeş ile bu açığını kapatabilir. Maliyeti ucuz ve taş kaynağı istediği için çok kolay eğitilebilen bir askerdir. Savunma özelliklerini 20 yapmanızı öneririm ... savunma yapacaksanız mutlaka kullanılması gerekir. Saldırı askeri değildir. Diğerlerine göre biraz ağır hareket eder.


  [​IMG]
  BARLAS:Hunların en barbar en çok korkulan askeridir. Hızlı hareket eder çok güçlü saldırılar yapar . Saldırı özellikleri kesinlikler 20 yapılmalıdır. Saldırılarda yanında Talakan ve Tarkan ile aşamayacağı ordu yoktur. (Yeterli sayıda)


  [​IMG]
  TUNGA: Hunların savunmacı askerlerinden biridir. Özellikle Atlı askerlere karşı başarılıdır. Önemli saldırlara götürülmesini tavsiye etmem. Savunma özellikleri 20 yapılmalıdır.


  [​IMG]
  TALAKAN:Hunların en yağmacı askeridir. Saldır güçleride oldukça iyidir. Saldırı ve savunmada kulanılabilir. Özellikle yayalara karşı oldukça başarılıdır. Yağma yaptığınız yerlere mutlaka gönderilmelidir. Saldırı ve savunma özellikleri 20 yapılmasını tavsiye ederim. Barlas ve Tarkan ile birlikte çok güçlüdür.


  [​IMG]

  TARKAN: Oyundaki en iyi saldırı gücüne sahip askerdir. Yaya ve atlı savunmasıda fena değildir. Atlı olduğu için çok fazla üretilemesede fırsat buldukça bu askerden çıkartmaya çalışın. Saldırı özellikleri 20 olması çok işinize yarayacaktır. Saldırılarda Barlas ve Talakan ile aşamayacağı ordu yoktur. (Yeterli sayıda)  Önemli: Hunlar savunmada en zayıf devlettir. Sur seviyeniz her zaman yüksek olmalıdır. Gelen saldırılar yıkım amaçlı olmadıkça ve sayıca üstünlüğünüz yoksa savunma yapmamanız daha iyi olcaktır çok kayıp verebilirsiniz. Bunun yerine gelen oyuncunun asker sayısını görerek karşı saldırya geçebilirsiniz. Hunlar saldırıda çok başarılıdır.


  Hunların Temel Özellikler :
  • Diğer devletlere göre daha hızlıdırlar.
  • Diğer devletler göre daha çok yağma yaparlar.
  • Saldırı güçleri daha fazladır.
  • Savunma güçleri daha zayıftır.


  alıntıdır
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Hunlarda askerler bir çok katagoriye ayrılmışlar
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş