1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Turkcell BİP Nasıl Kullanılır ?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Bip uygulaması Turkcell tarafından hazırlanmış olup akıllı telefonlar sayesinde diğer operatöre ait kullanıcılarında kullanabileceği sosyal içeriklerle desteklenmiş mesajlaşma programıdır. Bu program sayesinde sizlere bir çok değişik imkanlar sunuluyor. Bu imkanlar arasında kaybolan mesajlar özelliği (mesajın nekadar gösterileceğine siz karar veriyorsunuz sonra mesaj kayboluyor), sosyal ortamlarda ünlü olmuş capsler, yiğit özgür e ait çıkartmaları bip uygulaması sayesinde mesajlaşırken kullanabiliyorsunuz.

  Bip uygulamasını akıllı telefonunuzun mesaj bölümünden indirebiliyorsunuz. Bunu için yapmanız gereken mesaj bölümüne BIP yasarak 2222 nolu telefona mesaj atmanız. Ücretsiz olan bu mesaj sonrasında size gönderilen link e tıklayarak BIP uygulamasını indirebiliyorsunuz.

  turkcell-bip-nail-kullanilir.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Her tarafta buna benzer proğramlar oldu. Sosyal çöplüğe dönecek bir süre sonra internet. En iyisi yapılmışken macera aramaya ne gerek var ki.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Enteresan bir program gibine benziyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş