1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Ttnet Güvenli İnternet Kaldırma Nasıl Yapılır?

Konu, 'İnternet' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Son yıllarda internet güvenliğini arttırmak ve saf akılların kötü bilgilerden uzak kalmasını sağlamak için paket halinde sunulan TTnet Güvenli İnternet Hizmeti, ailenizi İnternetin istemediğiniz içeriklerinden koruyan ücretsiz ve kullanımı oldukça kolay bir sistem olarak hayatımıza girdi.

  Ttnet'in sunduğu bu Güvenli İnternet Hizmeti için Bilgisayara ayrı bir yazılım yüklenmesine gerek yoktur. Ayrıca Size Aile Profili ve Çocuk Profili olmak üzere iki alternatif sunmaktadır. İstediğiniz zaman Güvenli İnternet Hizmetini alabilir, istediğiniz zaman profilinizi değiştirebilir, isterseniz bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.

  Ttnet Güvenli İnternet Hizmeti nasıl çalışır ADSL hattınız üzerinden, seçtiğiniz güvenli internet hizmeti profili nedeniyle İnternet sitelerine erişemediğinizde, Uyarıcı ve Bilgilendirici İnternet Sayfasına yönlendirileceksiniz.

  İnternet güvenlik profilinizi değiştirmek ve 6 ay içerisinde yapmış olduğunuz profil değişikliklerini görüntülemek için TTNET Online İşlem Merkezi' ne girmeniz yeterli olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş