1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Tövbeler tövbesi dizisi oyuncuları

Konu, 'Televizyon' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

 1. Nursena

  Nursena Admin

  Arkadaşlar yakında yayına girecek olan tövbeler tövbesi dizisi oyuncularının isimleri ve resimlerini merak ediyorum.
   
 2. b

  buse Yeni Üye

  Tövbeler tövbesi dizisinin oyuncuları ve konusu.
  Tövbeler tövbesi dizisinin konusu nedir,

  Şehrin sınırlarına yakın, fakir ya da orta direk ailelerin yıllardır tapusuz oturdukları, hayat denilen gailede yan yana saf tuttuğu, kimi işçi, kimi memur, kimi esnaf insanların mahallesinde yaşar kahramanlarımız. Hikayemizin esas oğlanı Mahir (Cemal Toktaş) 30larında bir delikanlı, lüks bir gece kulübünde garsonluk yaparken bir yandan 5 kişilik haneye tek başına bakar, bir yandan da ayrı ev isteyen uzatmalı nişanlısı Fidan(Fulya Zenginer) ile evlilik hayalleri kurar.

  Fidan ayrı bir eve çıkmayı evlenme koşulu olarak sunmaktadır, ancak Mahir’in Hayat kolay değildir ama çocuksu bir umut, sevdiklerine karşı duyduğu sorumluluk Mahir’in hayata sıkı sıkı sarılmasına yeter de artar. Pelin (Tuba Ünsal) ise Mahir’in çalıştığı gece kulübünün sahibi Egemen Beyin (Cihat Tamer) ilaçlarla ayakta duran, psikolojik sorunları olan kızı. Babası kızına çok düşkün, onun mutlu olması için kiralık bir sevgili tutacak kadar!..

  Hikayemizin başladığı noktada tüm sıkıntısına rağmen Mahir’in rutin giden hayatı işten kovulması ile alt üst olacak, nişanlısı Fidan (Fulya Zenginer) tarafından terk edilecek, babası tarafından hurdacılık yapmaya zorlanacak onu da beceremeyecek ve berbat bir günün sonunda sahilde demlenirken intihar etmek üzere olan bir kızla karşılaşacaktır. Bu kız Mahir’in patronunun kızı Pelin’den başkası değildir.

  Mahir Pelin’i son anda kurtarır. Pelin her şeyde olduğu gibi takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar, Mahir ise –her ne kadar o gün terk edilmiş olsa da- Fidan’la nişanlıdır ve ona hala aşıktır… Hikayemiz temelde bu üçlü imkansız aşkı anlatırken kahramanlarımızın aileleri ve arkadaşları da kendi kederli hikayeleri ile olaylara dahil olacaktır…

  Cemal Toktaş, Tuba Ünsal, Fulyaz Zenginer, Füsun Demirel, Rıza Akın, Cihat Tamer, Ruhsar Öcal, Bedia Ener, Pınar Dikici, Caner Özyurtlu, Ahmet Kaynak, Serdal Genç, Onur Dikmen, Gözde Mutluer
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş