1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Konu, 'Ayakkabı ve Çanta Moda' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bayanlar alışveriş yaparken çok dikkat ederler, Topuklu ayakkabı alırken nelere dikkat etmek gerektiğini bilmeniz gerekir. Öncelikle iki ayağınızda da ayakkabıyı deneyerek yürümenizi tavsiye ederim. Topuklu ayakkabı alırken ayağınızı sıkan veya acıtan, ayakkabılardan uzak durmanızı öneriyoruz.. İşi bilmeyen bir kaç bayanın yaptığı gibi sizde sakın ola ki ileride nasıl olsa ayakkabı kendi kendine açılır düşüncesine kapılmayın. Neden derseniz sıkı ayakkabı ileride ayağınızda çeşitli sağlık problemleri yapabilir.
  [​IMG]
  Bunun yanı sıra alacağınız ayakkabının parmak ucu yüksekliğine sahip olmasına dikkat etmek gerekiyor, ucu hafifçe yüksek olan topuklu ayakkabılar, sizi daha çok rahat ettirecek ve sağlık açısından sorunlar yaşamamanıza neden olacaktır. Sın olarak topuklu ayakkabı alırken özellikle naylon ve benzeri topuklu ayakkabı modellerini almaktan kaçınmalısınız. Her şey şekil ve tüksek topukluluk değil sağlığınız için kesinlikle kendinize uygun şartlarda ayakkabı seçiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş