1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Toplantıya Giderken Nasıl Giyinilmeli?

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında denizkızı tarafından paylaşıldı.

 1. denizkızı

  denizkızı Yeni Üye

  Çalışan kişiler yerine ve zamanına göre giyinme tercihinde bulunarak kendilerini iş hayatına daha iyi adapte etmektedirler. Kadın erkek ayrımı yapmadan iş hayatınızda uyumu ön plana alarak yapacağınız giyimlerde klasiklikten şaşmamak en doğru tercih olarak karşınıza çıkamkatdır.

  Bu yazımda sizlerle katılacağınız toplantıya nasıl giyineceğiniz konusunda bilgi vermeye çalışacağım.

  *Erkekler genel itibari ile klasik takım giyme tercihinde bulunmaktadırlar. Takımlarının rengi ile uyumlu bir gömlek ve kravat tercih ederek bütünlük sağlamaktadırlar. Takım içine tercih edilen renk genel olarak beyazdır.
  is-yemegi.jpg
  *Bayanlar ise toplantıya katılırken elbise ya da etek gömlek tercihi ile giyimlerini tamamlamaktadırlar. Topuklu ayakkabı ve sade aksesuarlar ile bu kıyafetler kolay bir şekilde kombinlenebilmektedir. Koyu renk takım giydiyseniz stiletto ayakkabılar ile son senelerin modası bir kuralı devam ettirebilirsiniz. Kalem etek- bele oturan klasik gömlekler küçük ya da büyük gösterişli çantalarla kombinasyonlarına devam etmektedirler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş