1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Terazi Burcu Ekim 2011 Yorumları

Konu, 'Terazi' kısmında terazi tarafından paylaşıldı.

 1. t

  terazi Yeni Üye

  2011 Ekim ayı Terazi burçu yorumları
  Ekim 2011 burç yorumları Terazi
  Terazi burcunun aylık yorumu Ekim 2011
  Terazi Ekim 2011 burç yorumları

  Ekim Ayında Terazinin yükselenlerinin etkisinden kurtulacak ve başarılı bir ay geçirecekler. Terazi kadınını bu ayda neler bekliyor.

  [​IMG]
  Sevgili Teraziler ekim ayı sizler için iş ve meslek alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız.Ayın başlarında özellikle mesleki ihtisaslaşma alanında, yöneticilikte, güçlü bir kadronun içinde liderlik yapmanızda, sanatsal, sportif bir alanda boy göstermeniz ve ifadeye yönelik bir meslek edinmeniz mümkündür.

  Kısa süreli bir etki olmasına rağmen, yönetici olduğu burçta ilerleyen Güneş, geçtiği yaşam alanınızı da düşünürsek hakikaten çok faydalı gelişmeleri tetikleyebilir. Size düşen kendinizi ifade etmek, seçenekleri değerlendirmek, kendinizi tanıtmak, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz alanlarda boy göstermek ve cesur davranmaktır. Siz bunları yerine getirdiğinizde göreceksiniz ki, siz özel birisiniz ve azmettiğinizde en yüksek noktaya da gelebilirsiniz.Zirveye oynuyorsunuz!

  18-24 ekim tarihleri arasında, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Özel hayatınızdaki değişimleri olumlu karşılamalısınız. Karşılaşacağınız tüm ertelemelerin aslında size yararı dokunan bir şey olarak görmenizde fayda var. Bu ertelemeler sayesinde bazı şeyleri derinlemesine düşünmek adına fazladan zaman kazanmış oluyorsunuz.
   
 2. s

  saliormoon Yeni Üye

  Annem ile Abimin doğum günleri ekimde yükselen alçalan ne diyor bu zamanda onlara ne yapmalıyım :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş