1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Terazi Burcu 2011 Haziran Yorumları

Konu, 'Terazi' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Yeni Bir aya girdik Sevgili Teraziler , 01.06.2011 den ay sonuna kadar sizi neler etkileyecek hangi burçların etkisinde kalacaksınız.

  Sevgili Teraziler gönül ilişkilerinde mantıklı düşünmeyi de elden bırakmayınız. Kafanızın içi karışsa da, hatta karşınızdaki kişi aklınızı başınızdan alsa da, ciddi anlamda bir şeyler yaşamak için erken olduğunu biliniz. Ayrıca bu dönemde karşılaşacağınız insanlar iki yönlü davranabilir, karar verdiğiniz konu iki şık içerebilir, bir olay iki yönde ilerleyebilir. Bunların bilincinde olarak hareket etmeniz faydalıdır. Bu dönem için son söz olarak benim size tavsiyem hayatın eğlenceli, keşifçi yönünü hissetmeniz, en azından bu süreçte moralinizi yükseltecek şekilde hareket ederek, hayatı sevmeye çalışmanızdır.
  Sevgi anlayışınız ve kendinizle ilgili değer duygunuz konularında rahat ve huzurlu olmanın yolu öncelikle birlikte olacağınız insanı iyi gözlemlemek, hakkında bilgi sahibi olmaktır. Ne kadar tecrübeli olursanız olun veya ne kadar iyi niyetli yine de bu doğru kişi veya bu yanlış demekten ziyade, onu yakından tanımak en doğru yol olacaktır. Şans gezegeni Jüpiterin 9 Mayıs-1 Temmuz tarihleri arasında etkili olacak, geri hareketi uzun bir süreyi kapsadığı ve Haziran ayında da devam edeceği için tekrar hatırlatmak isterim.
  Siz Teraziler için, eviniz, iç dünyanız, ailenizle olan ilişkileriniz açısından kendinizi gözden geçirişiniz, güven olgunuzu yeniden oluşturmak adına eksik ve hatalı yanlarınızı saptamanız açısından önemlidir. Bu süreçte öncelikle kendiniz ve ilerisi adına bir hedef belirlemeniz gerekmektedir. Yıllar öylesine çabuk geçmektedir ki, kaybedilen zamanı geri almak imkansızdır. Şimdi size düşen olgun bir şekilde düşünmek ve gelecekte nasıl bir hayat yaşamak istiyorsunuz bunu belirlemektir. Bunun yolu ise öncelikle kendi sorumluluklarınıza sahip çıkmaktan geçer. Bu süreçte yaşayacağınız deneyimler kanalıyla inancınız zorlanabilir, tembellik ve rehavet hissi sizi sarabilir, kendi kazanımlarınız, çabalarınız haricinde size bir şeyin tepsiyle sunulması zor olabilir. Siz emek sarfederek, azimle çalışarak, iç dünyanızı ve hayatınızı yönlendirmek zorundasınızdır.
  Sorumluluklar otorite konumunda bulunan kişiler tarafından baskıyla uygulanmaya çalışılabilir. Başardığınız zaman sizi hayat ödüllendirebilir. Bu seyri olumlu anlamda geçirmek için mutlaka, ciddiyet ve olgunlukla görevlerinizi kabul etmeli, kendi hayatınızı kendiniz kazanmalı ve kimseden destek görmesiniz de en başta kendinize olan sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Bunu yapmanız halinde kendinize yeni bir yaşam kurabilir veya evinizde huzurlu olabilir, işinizde doyuma ulaşabilirsiniz. Zevk aldığınız ve kendi yaratıcılık yeteneklerinizi hayata geçirebileceğiniz konularda para kazanmanız mümkündür. Projeler, hobileriniz de aynı şekilde finans sağlayabilecek konular olarak göze çarpabilir. Burada dikkat etmeniz gereken konu, hedeflerinizi bireysel olarak belirlemeniz fakat koordine halinde hareket edecek şekilde hazırlanmanızdır. Mars Aslan burcunda yatırımların da göstergesidir.

  Fakat Haziran ayında Merkür geri harekette olacağı için, son derece iyi düşünmek gerekmektedir. Bu yatırımlar için yabancı ülke temasları, şehirlerarası yolculuklar az miktarda olsa da, incelemelerde bulunmanız açısından önemlidir. Çocuklarla alakalı konulardaki meslek gelirleri de görülebilecek bir başka yansımadır. Kısaca para, hızlılık, aktivite, iletişim, haberleşme, sosyal ilişkiler, yüksek eğitim, ihtisaslaşma, yatırımlar, uzmanlık konuları, turizm, seyahatler yoluyla elde edilebilir. Yalnız dikkat edilecek husus, temkinliliği elden bırakmamak, incelemek, uzmanlara danışmaktır
   
 2. s

  saliormoon Yeni Üye

  Terazinin iki kefeside kadın ve erkek olarak dengeli yaşama hazırlanacak inşaallahh :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş