1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Telefonun Yararları Hakkında Kısa Bilgi

Konu, 'Her Telden' kısmında Muallim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Muallim Yeni Üye

  Kısaca telefonun yararları hakkında bilgilere değineceğimiz konuda bu aletin ne kadar çok işi yaradığını daha net göreceğiz.

  Telefonun hayatımızı kolaylaştırdığı kimsenin yadsıyamayacağı bir bilgi. Zararları konusunda tezler yazılıp araştırmalar yapılırken yararları konusunu da açıklamakta fayda var.

  Telefon herşeyden önce iletişimin ayrılmaz bir parçası. Gündelik hayatta mesafe olarak çok uzakta bulunan kişiler ile bile kısa sürede ileitşim kurmamızı sağlayan telefon, çoğu zaman hayat kurtaran bir alet de aynı zamanda.

  Özellikle acil durumlarda kurtarıcı olan telefon olmasa emin olun pek çok kazada ölümden kurtarılan insanlar da olmazdı. Ulaşım, haberleşme, güvenlik, sağlık, eğitim gibi sayısız alanda telefonu kullanırız. Eğer telefon olmasaydı bütün alanlarda elimiz kolumuz bağlanırdı.
   
 2. N

  Nursultan Yeni Üye

  Telefon bir iletişim aracıdır habire durmadan sohbet etme aracı değildir.
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  Günümüz telefonların yararları saymakla bitmeyecek kadar çok. Akıllı telefonlar birlikte insanlar telefonsuz dışarı çıkınca kendilerini çıplak hissediyorlar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş