Tc Kimlik No ile Ehliyet Sorgulama

• Konbuyu başlatan dilek öğretmen
  • Başlangıç tarihi
İ

İLHAN ÖZTÜRK

Misafir
E-devlet uygulamasının gelmesini bekliyoruz o zaman bu sorunlar kalkar ortadan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A

alikubur

Misafir
Tc Kimlik Numarasıyla Ehliyet Sorgulama Adresi,
Ehliyet Sorgulama Tc Kimlik,

Ehliyet Sorgulaması için sürücü belge numarası ile ehliyet alınan ili girmeniz gerekiyor. Ehliyet ile ilgili bilgilerin Sorgulaması için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. bu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet şifrenizin mutlaka olması gerekiyor. e-devlet şifrenizi postanelerden 1 tl karşılığında alabilirsiniz.

Tc Kimlik No Ehliyet Sorgulamak için Tıklayınız

Sabır

Sabır

Admin
Yönetici
Merhaba, konuyu yanlış anlayıp yanlış yönlendiriyorsunuz. TC kimlik no ile ehliyet numarasını bulmak yada öğrenmek istiyor arkadaşlar. Siz ise yardım etmek için uğraşıyorsunuz fakat, e devlet üzerinden bu yapılamıyor. E devletten ceza sorgulanıyor. Yani asıl sorunun cevabını vermiyorsunuz. Bende ehliyetimi kaybettim ve ehliyet numaramı bilmiyorum. Öğrenmek istiyorum ama e devlet üzerinden bulunamıyor.

Ç

Çigdem firat

Misafir
Tc Kimlik Numarasıyla Ehliyet Sorgulama Adresi,
Ehliyet Sorgulama Tc Kimlik,

Ehliyet Sorgulaması için sürücü belge numarası ile ehliyet alınan ili girmeniz gerekiyor. Ehliyet ile ilgili bilgilerin Sorgulaması için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. bu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet şifrenizin mutlaka olması gerekiyor. e-devlet şifrenizi postanelerden 1 tl karşılığında alabilirsiniz.

Tc Kimlik No Ehliyet Sorgulamak için Tıklayınız

Murat

Murat

Yönetici
Arkadaşlar konuyu yanlış anlayıp yanlış yönlendiriyorsunuz. Tc kimlik numarası ile ehliyet numarasını bulmak yada öğrenmek istiyor arkadaşlar. Siz ise yardım etmek için uğraşıyorsunuz fakat, e-devlet üzerinden bu yapılamıyor. E devletten ceza sorgulanıyor. Yani asıl sorunun cevabını vermiyorsunuz. Bende ehliyetimi kaybettim ve ehliyet numaramı bilmiyorum. Öğrenmek istiyorum ama e devlet üzerinden bulunamıyor.

Bu yoruma katılıyorum.

Ottoman

Ottoman

Bölüm Yöneticisi
e-Devlet ile bu işlemi gayet kolay ve güzel yapabiliyorsunuz. Bununla ilgili akıllı telefonlarda kullanmak üzere uygulamalar mevcuttur.

A

Ahmet şafak

Misafir
Evet.maalesef tc numarası ile internetten sürücü belgesi bilgilerime ulaşamadım.i internetten bilgi alma noktasında tıkandım...aldığım en güncel bilgi ehliyetimde ceza yada ceza puanının olmaması.ne komik.herşeyde olduğu gibi burada kısıtlıyız...yazık.