1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Tamer Karan Biyografi-Tamer Karan Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  TAMER KARAN  Tamer Karan’ın Dicle Üniversitesi’nde okuduğu yıllarda gitarla tanışınca aşka dönüşüyor. Ama kendisi yinede Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor oluyor. Samsun’da doktor olarak görev yaptığı yıllarda bir barda teklif üzerine bir şarkı söylemek için sahneye çıkıyor ve bir daha inmiyor.  Tamer Karan’ın bu albümle aynı zamanda besteci ve söz yazarı kimliği de ön plana çıkıyor. Tamer Karan’ın “Aklımda Hep Sen” adlı bu ilk albümündeki tüm şarkıların sözleri ve müzikleri kendisine ait. Modern rock soundu ile Türk melodilerini birleştirerek kendine özgü yarattığı tarzı güçlü vokal performansıyla dikkat çeken Tamer Karan’ın albüm infosu ise birbirinden başarılı isimlerle dolu.  Kayıtları Erekli-Tunç stüdyosunda gerçekleştirilen albümün idari prodüktörlüğünü müzik piyasasına yıllardır yepyeni yetenekler kazandıran başarılı iki isim Murat Akad ve Rıza Erekli üstlenirken diğer beş şarkının düzenlemeleri ise Volkan Başaran tarafından gerçekleştirildi.

  Albümün mastering işlemleri ise Londra’da ünlü Alchemy Stüdyosu’nda Ray Staff tarafından tamamlandı.

  1. Yatcaz Kalkcaz

  2. Vursalar Beni

  3. Aklımda Hep Sen Varsın

  4. Uçurtma Saçlı Kız

  5. Yağmur

  6. Lanet Olsun Aşkına

  7. Zor Artık

  8. Yalnız Kaldım Yollarda

  9. Antalya Limanı

  10. Kadınlar

  11. Veda

  12. Gizlice
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  doktor olmasının yanında iyi bir balıkadamdır.
   
 3. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Tamer KARAN iyi bir doktor olmasının yanında iyi bir sanatçı bardan teklif gelmesi üzerine şarkı söyleyen ve şarkı söylemek ve gitar onun aşkı haline dönüşen duygusal romantik biri
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş