1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Taht Oyunları Kitap Serisi Buz v e Ateşin Şarkısı

Konu, 'Kitap Köşesi' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Taht oyunları serisi Kitabı
  Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi
  Taht oyunları Buz ve Ateşin Şarkısı kitabı Serisi


  taht oyunları kitap serisi

  Taht Oyunları Kısım 1 / Buz ve Ateşin Şarkısı

  [​IMG]

  George R. R. Martin
  ARKABAHÇE YAYINCILIK


  Arka Kapak
  Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar ın kalesi Kışbarı nın kuzeyinde, Yedi Krallık ı koruyan Sur un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir. George R. R. Martin in lordlar ve leydiler, askerler ve büyücüler, ihtişamlı yengiler ve akıl almaz zalimlikler üzerine ördüğü, görkemli bir roman. Yürekli kalemiyle tüm
  fantazya kalıplarını kıran yazardan, büyüklere göre bir öykü.


  Buz ve Ateşin Şarkısı Taht Oyunları Kısım. 2

  [​IMG]

  George R. R. Martin
  Arkabahçe Yayıncılık

  Arka Kapak
  Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar'ın kalesi Kışbarı'nın kuzeyinde, Yedi Krallık'ı koruyan Sur'un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu
  tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht'ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur. Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard'ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar'ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtalarında ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir.

  George R. R. Martin'in lordlar ve leydiler, askerler ve büyücüler, ihtişamlı yengiler ve akıl almaz zalimlikler üzerine ördüğü, görkemli bir roman. Yürekli kalemiyle tüm fantazya kalıplarını kıran yazardan, büyüklere göre bir öykü.

  Aklın ve erdemin karanlığında, sadece kanla yazılan bir tarihin izini sürmeye cesareti olanlara...
   
 2. R

  Ruhsar Yeni Üye

  Taht oyunları serisi Kitabı herkezce cok beğenildi bende aldım ama henüz okuma fırsatını bulamadım
   
 3. N

  Nida Yeni Üye

  Taht oyunları serisi adlı kitabın yorumlarını bir çok sitede okudum hoş bir kitaba benziyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş