1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

SüperCan Oyun Klavuzu

Konu, 'Çocuk Parkı' kısmında dilek tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dilek Yeni Üye

  Süper Can Oyununun Rehberi ile SüperCan Oyun Klavuzu sayesinde Tam Çözüm
  Süper Can görevlerini yerine getirebilirsiniz.

  SüperCan Oyun Rehberi

  [​IMG]

  İlk Türk süper kahraman olma özelliğini taşıyan SüperCan büyük ilgi gördü ve büyük oyuncu kitlesine hitap etmeye başladı.TTNET tarafından müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunulan Süpercan oyunu en popüler oyunlar arasında yerini sağlamlaştırmaya başladı.Oyun ilk olması itibari ile iyi seviyede ve beklentileri karşılamış düzeyde.Şimdi sizlere oyun hakkında bir rehber sunarak Süpercan oyununu nasıl oynamanız gerektiği hakkında detaylı bilgileri vereceğiz.

  Kahramanlarla Maceraya Başlangıç

  Türk yapımcı Sobee'nin elinden çıkmış bu oyunda Spider-Man, Hulk veIron Man gibi Marvel kahramanlarının yardımıyla doğayı katleden robotlara karşı savaşıyoruz. İşte gücünü yediği taze meyvelerden alan kahramanımızın macerası.
  Oyuna başladığınızda ilerlemek dışında yapacağınız bir şey yok. Eşyaları toplamak için F-W tuşlarından faydalanın. Böylece nano toplayacaksınız.
  Nano yeni beceriler kazanmak ve düşmanları vurmak için gerekli. Tam bu noktada karşımıza Canan isimli karakter çıkıyor.
  F1 tuşu ile görevinizi öğrenebilirsiniz. S-D tuşları ile rakipleri ekarte edin ve alması kapın. Biraz ilerleyin ve türlü havyanın olduğu bölgeye gelin.

  Spider-Man

  O noktadan sonra Üstünde Bölge
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Bu süper can oyunu bir çok çocuk çok seviyor acaba niçin acaba...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş