1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Süleyman Demirel Üniversitesi - SDÜ Öğrenci işleri

Konu, 'Kurumlar' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  sdü öğrenci işleri telefon numarasının yanı sıra sdü öğrenci no sorgulama işlemleriyke sdü şifreleri öğrenbilirsiniz.. Süleyman demirel üniversitesi transkript sorgulamaları işlemleride yapılabilir.

  Süleyman Demirel Üniversitesi - ISPARTA resmi sitesinde, Süleyman Demirel Üniversitesi - ISPARTA ile ilgili her tür bilgiye ulaşabilirsiniz.
  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ - ISPARTA RESMİ SİTESİ
  Süleyman Demirel Üniversitesi - ISPARTA hakkında üniversitenin tarihi, rektörü, fakülte ve yüksek okulları ile idari birimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Süleyman Demirel Üniversitesi - ISPARTA sitesinde üniversitenin araştırma merkezleri, kütüphaneleri, yayınları, sosyal yaşamı, kampüsü, etkinlikleri, haber ve duyurularına ulaşabilirsiniz.Ayrıca siteden Öğrenciler, Öğrenci işleri ile ilgili Kayıt yenileme,Not Öğrenme ve Transkript gibi işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz, üniversiteden mezun olan öğrenciler hakkında bilgi alabilirsiniz.
   
 2. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Sdü öğrenci işlerinin adresini verdiginiz için teşekkürler.
   
 3. C

  Compagno Yeni Üye

  Diğer üniversiteler hakkında yardım konusu var mı?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş