1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

STS 2. Aşama Sonuçları

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında absa tarafından paylaşıldı.

 1. a

  absa Yeni Üye

  2011 yılı STS 2. Aşama Sınav Sonuçları,
  STS 2. Aşama Sonuçları 2011


  2011 Seviye Tespit Sınavı 2. Aşama Sınav Sonuçları açıklandı.2011 STS2. Aşama sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  2011 Seviye Tespit Sınavı STS 2. Aşama Sınav Sonuçları ileilgili ÖSYM'nin resmi sitesinde yapılan yazılı açıklama şu şekilde;


  Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Denklik Yönetmeliği uyarınca, 3 Temmuz 2011 tarihinde yapılan 2011-STS 2. Aşama Sınavının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

  Sınav sonuçları 6 Temmuz 2011 tarihinde saat 10.30'dan itibaren ÖSYM'ninsonuc.osym.gov.trinternet adresinden açıklanacaktır.

  Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik/Y.U. Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

  Sınavda sorulan sorular ve cevap anahtarı ile sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir

  Adaylara duyurulur.

  2011 STS 2. Aşama Sınavı Sonuçları

  2011 STS 2. Aşama Sınavı Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

  2011 STS 2. Aşama Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Seviye tespit sınavı ne zaman açıklanacak bende merak ediyorum açıklanınca sınav sorularını alınca ben de çözmeyi düşünüyorum....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş