1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Stardolla üyeliği nasıl oluyor?

Konu, '24 Saat' kısmında buyuce tarafından paylaşıldı.

 1. b

  buyuce Yeni Üye

  stardolla nasıl üye olurum?
  stardolla üyeliği nasıl oluyor
  stardolla üye olmak istiyorum
  stardolla nasıl üye olunur


  Stardoll Royalty Nedir? Stardoll Royalty sadece Stardoll Admin'in davetiyle üye olunabilen ve sadece en özel üyelerin katılabildiği kulüptür.

  Kulübün İçinde Neler Var? Kulüpte herhangi bir kulüpte olabilecek türden konular var ancak kulüpte tecrübeli ve yüksek seviyeden üyeler bulunduğundan konulara katılmak daha zevkli oluyor. Konulara katılım yüksek;genellikle en az katılımlı konular 1000 cevap üstü oluyor.

  Kulübe Nasıl Üye Olunabilir?Şurası kesin: kulübe üye olmak için kullanılabilecek herhangi bir hile yok. Ancak kulübe üye olmak için sahip olunması gereken özellikleri açıklayabiliriz:

  1-) Süperstar olmak (Süresi fark etmiyor)

  2-) Stardoll hayatında başarılı ve tanınmış olmak

  3-) Deneyimli veterbiyeli bir üye olmak

  4-) En az bir yönden başarılı olmak,örneğin iyi suit tasarlamak,en aktif kulübe sahip olmak,iyi albüm tasarlamak vb.

  Üye Olanlar Özel Olarak Neye Sahip Oluyor?Kulübe katılan üyeler,süperstar kaldıkları sürece elmas çerçevesine sahip olurlar.Bazı üyeler elmasa sahip olunca sonsuza dek süperstar kalınacağını ve starplazadaki tüm ürünlerin bedavaya alınabileceğini düşünüyor.Bu düşünceler tamamen yalnış,bu tür şeyler gerçekleşmez.

  Bundan başka,kulüp arada sırada tüm üyeleri çeşitli hediyelerle ödüllendirir.Bu ödüller çoğunlukla giysi ve dekor ürünleri olur,elbette özel olarak tasarlanmış olur bu hediyeler.En son gönderilen hediye mor bir elbiseydi.
   
 2. G

  Güliz Yeni Üye

  Stardolla üyeligini iptal etmek icin bir yol varmı peki?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş