1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Star TV'nin satışı resmen gerçekleşti

Konu, 'Haberler' kısmında üsküdarlı tarafından paylaşıldı.

 1. üsküdarlı

  üsküdarlı Yeni Üye

  Star TV'nin satışı resmen gerçekleşti
  Star TV'nin tüm hakları bugün atılan imzalarla Doğuş Grubu'na geçti!
  Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV’yi bünyesinde barındıran Işıl Televizyon Yayıncılık artık Doğuş Yayın Grubu çatısı altında. Rekabet Kurulu’nun onayının ardından imzalar atıldı ve Star TV, resmen Doğuş Yayın Grubu’nun oldu.
  İstanbul’da bulunan Doğan Holding merkezinde düzenlenen törende Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Süleyman Sözen ile Doğan Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yahya Üzdiyen satışla ilgili son imzaları attı.
  Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Süleyman Sözen, imza törenin ardından yaptığı kısa konuşmada "Star TV’nin grup bünyesine katılmasıyla Doğuş Yayın Grubu daha da güç kazandı. Bu alım satımın hem Doğan Grubu’na hem de Doğuş Grubu’na hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
  Son dönemin medyadaki en büyük anlaşması ile bünyesinde Star TV'ye ait tüm hakları, yayın lisans ve ruhsatlarını, marka (Star TV, Eurostar vb.) ve isim hakları ile internet sitesi alan adlarını vb. barındıran Işıl Televizyon Yayıncılık A.Ş. tamamı Doğuş Yayın Grubu’na geçmiş oldu.
  MASLAK'A TAŞINACAK

  Star TV, satışın ardından Doğuş Yayın Grubu’nun Maslak’taki yeni binasına taşınacak. Bu teknoloji üssü binada Star için hazırlanan stüdyoları kullanacak. Aylar öncesinden heyecan yaratan yeni dizi ve programlar da bu yeni dönemde tek tek Star TV’de ekrana gelmeye başlayacak.
  ASIL DEĞİŞİM 2012 EYLÜL'DE

  Star’daki değişim kademeli olarak gerçekleşecek ve Ocak ayında ilk işaretleri görülecek. Büyük fark ise 2012 Eylül ayında izlenebilecek.

  Internet Haber sitesinden 04.11.2011 tarihinde yazdırılmıştır

   
 2. E

  Esram Yeni Üye

  Star TV satıla satıla bir hal oldu :) Habire el değiştiriyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş