1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Star Tv Firar Dizisi Oyuncusu Caner Cindoruk Kimdir?

Konu, 'Televizyon' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Firar Dizisi Oyuncusu Caner Cindoruk Biyografi
  Star Tv Firar Dizisi Oyuncusu Caner Cindoruk Kimdir?
  Firar Dizisi Oyuncusu Caner Cindoruk

  Firar Dizisinin Oyuncusu Caner Cindoruk Biyografisi ve hayatında kareler


  [​IMG]

  Caner Cindoruk 1980 de Adana da doğdu. Ünlü oyuncunun iki kardeşi de oyuncudur ayrıca babası da öykü kitapları yazmıştır. Böyle kültürlü bir ailenin de etkisiyle Caner Cindoruk zamanla Tiyatro ya yönelmiştir. Ünlü oyuncu Çukurova Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünde okumuş. Çukurova Üniversitesinde okuduğu yıllarda da okulun tiyatro topluluğunda oyuncu, yönetmen ve yönetici görevleri almıştır.

  1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber ilk profesyonel tiyatro oyununa çıktı. 10 yıl boyunca Seyhan Belediye ve Adana Şehir Tiyatro larında oyuncu olarak görev aldı.

  2006 yılında, Benelminel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı; bu filmde Özgü Namal ile ilk defa çalışma şansını elde etti. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı.

  2007 yılında, Kara Güneş adlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk, 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü nde canlandırdığı Doktor Nazmi karakteri büyük ilgi gördü.

  Caner Cindoruk, 2009 yazında başlayan ve Orhan Kemal in aynı adı taşıyan unutulmaz eserinden uyarlanan Hanımın Çiftliği adlı dizideki Kemal rolüyle sanat hayatına devam etmektedir. Yayınlandı günden itibaren olumlu eleştiriler alan dizideki rol arkadaşları Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal dır.

  Caner Cindoruk Firar Dizisi nde Nadir karakterini canlandıracak.

  Oynadığı Diziler;Yaprak Dökümü, Geç Gelen Bahar, Kara Güneş,Firar.

  Oynadığı Filmler; Kelebek, Beynelminel.

  Oynadığı Tiyatro Oyunları; Fehim Paşa Konağı, Yalancı Aranıyor, Kaktüs Kumpanya, Soyut Padişah, Komşu Köyün Delisi, Yeşil Papağan Limited, Ada, Hayvan Çiftliği, Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı, Kuğular Şarkı Söylemez, Uçurtmanın Kuyruğu.

  Yönettiği Tiyatro Oyunları; Ada, Hayvan Çiftliği, Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı, Kuğular Şarkı Söylemez.
   
 2. c

  canay Yeni Üye

  Caner cindoruk Nadir karekteri ile bir önceki oyunculugundan en az 5 kat daha iyi performans göstermekte.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş